PEGI 18 || Oxon i Kojot wydają wspólny krążek!

PEGI 18 || Oxon i Kojot wydają wspólny krążek!

Na kanale Brain Dead Familia ukazało się video do ” PEGI 18″! Jest to pierwszy klip promujący nadchodzący album Kojota i Oxona „Dziwny Niemowlak”, który ukaże się 11.03.2022 roku. Za produkcję nadchodzącego krążka odpowiada Sparrowski.

Klip do ” PEGI 18″ zrealizowany w cypherowej konwencji stanowi kwintesencję dotychczasowego stylu raperów, zapowiadając jednocześnie nowy etap w ich twórczości. Surowe street video przeładowane panczlajnami ma przygotować Was na to, co usłyszycie na płycie. Spodziewajcie się niespodziewanego.

ALBUM ZAMÓWICIE NA VULGARUS.PL

Myślisz, że Twój ulubiony artysta dobrze rapuje? „Dziwny Niemowlak” z chęcią to zweryfikuje. Dwaj raperzy z kilkunastoletnim doświadczeniem łączą swoje siły na nowoczesnych, bangerowych bitach Sparrowskiego, by udowodnić wszystkim, że nie mają sobie równych w składaniu słów. Kojot i Oxon nagrywają ze sobą od zawsze, co słychać na całym albumie. Chore panczlajny, kilkanaście flow na numer, więcej rymów w zwrotce niż niejeden raper na całej płycie i melodyjne refreny, które szybko wpadają w ucho – te wszystkie rzeczy sprawiają, że Niemowlak długo nie ucichnie.

„Dziwny Niemowlak” to nowa jakość na polskiej scenie hip-hopowej. Witamy na narodzinach!

ALBUM ZAMÓWICIE NA VULGARUS.PL