TEDE ogłasza listę gości jubileuszowego koncertu S.P.O.R.T.

Wytwórnia Wielkie Joł przygotowała z okazji 20. rocznicy wydania solowego albumu TEDE – S.P.O.R.T. wyjątkową reedycję – album wzbogacony o niepublikowane dotąd utwory, poddany w całości remasteringowi przez Sir Micha. Album posiada także odświeżoną poligrafię, nawiązującą do oryginalnej sprzed dwóch dekad, autorstwa Jacka Rudzkiego. Przedsprzedaż albumu w limitowanej, preorderowej wersji 2CD oraz MC trwa w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl. Limitowana wersja na dwóch szklistych płytach winylowych została wyprzedana i nie będzie już dostępna.

Premierze reedycji, zaplanowanej na 12 listopada 2021 roku, towarzyszyć będzie wyjątkowe wydarzenie – jubileuszowy koncert, podczas którego TEDE wraz z zaproszonymi gośćmi, wykona utwory z albumu S.P.O.R.T. oraz inne utwory z lat 1999/2000. Impreza odbędzie się 13 listopada 2021 roku w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym o godzinie 21:00. Bilety na wydarzenie dostępne są w aplikacji Going, sieci salonów Empik oraz w Biletomacie.

Do tej chwili lista gości rapera stanowiła tajemnicę – teraz wiemy już wszystko. I mamy do czynienia z naprawdę solidnym line-upem. Na scenie Tedemu towarzyszyć będą: O.S.T.R., Donguralesko, Fokus, Janmario, IGS, DJ 600V, Jajonasz, Krzysztof Kozak KNT RRX Desant, Joka K44, Sot, HST, Kiełbasa, Olo MCF, Psychostach, DJ Few Few, DJ Macu, DJ Anioł i inni. Imprezę poprowadzi CNE. Oznacza to, że czeka nas wyjątkowa, sentymentalna podróż do początków polskiego rapu.

Opublikowane przez:

Jeden komentarz

  1. […] Na kanał YouTube TEDEWIZJA właśnie wjechał niebieski PANZER. Nowy utwór TEDE, w którym raper na bicie z 2001 roku prezentuje zestawienie tego, jak wyglądał jego świat 20 lat temu, z tym jak wygląda teraz. W klipie pojawia się m.in. oryginalna, legendarna już Toyota 4RUNNER oraz mnóstwo nawiązań do oryginalnego albumu S.P.O.R.T.. Autorem video do numeru PANZER jest moher., a całość promuje koncert premierowy S.P.O.R.T., który odbędzie się już 13 listopada w Katowicach. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.