Psycho Relations || Quebonafide zapowiada ostatnią trasę!

Psycho Relations || Quebonafide zapowiada ostatnią trasę!

Quebonafide zapowiedział że przesuwana przez lockdown trasa koncertowa wreszcie się odbędzie, jednocześnie poinformował też fanów że PSYCHO RELATIONS będzie… ostatnią trasą koncertową!

Jak możemy przeczytać na oficjalnych kanałach ciechanowskiego rapera:

“Cześć,
Bardzo dziękuję wszystkim za wyrozumiałość. Bardzo dziękuję wszystkim za cierpliwość. Chciałbym trochę wytłumaczyć się z jakiego powodu tak długo czekaliśmy z ogłoszeniem konkretów dotyczących trasy. Jak wiecie przez ostatnie trzy lata graliśmy tylko pojedyncze koncerty. Uwierzcie mi, że tęsknię za tym podobnie jak większość z Was. Dodatkowo decyzja, którą podjąłem wymagała ode mnie chwili czasu. Dopieszczenia wszystkich szczegółów. A przede wszystkim utwierdzenia się w przekonaniu, że jest ona słuszna i przemyślana. Bardzo często w moim muzycznym ( i nie tylko ) życiu zdarzało mi się zmieniać zdanie, a właściwie weryfikować je z dnia na dzień. Co za tym idzie myślę, że bardzo często w oczach ludzi wychodziłem na osobę nieodpowiedzialną i niezdecydowaną. Uwierzcie mi jednak, że zawsze kiedy wiązało się to z tak poważnymi decyzjami jak ta którą za chwilę opiszę brałem pod uwagę wszystkie zobowiązania związane z tym i umiałem być konsekwentny. Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie” – pisze Quebonafide.

Miejsca w których odbędą się koncerty, oraz bilety na nie znajdziecie na PSYCHORELATIONS.PL

Jeżeli posiadasz bilet na trasę Romantic Psycho Experience:
Dziękujemy wszystkim, którzy przetrwali lockdowny i zachowali swój bilet. Wymiany dotychczasowych biletów na nowe terminy koncertów będą możliwe od dnia 14.10.2021 od godz. 10:00. Szczegóły dotyczące wymiany biletów zostały przesłane do ich właścicieli w wiadomości mailowej od serwisu Going. Wszelkie pytania dotyczące wymiany biletów prosimy kierować na adres: quebonafide@goingapp.pl

JEŻELI NIE MASZ JESZCZE BILETU:
MASZ SZANSĘ, ŻEBY ZAANGAŻOWAĆ SIĘ W PSYCHO RELATIONS. SPRZEDAŻ OTWARTA RUSZY W DNIU 18.10.2021 O GODZ. 12:00.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „5 PSYCHO JAKUB GRABOWSKI KUBA GRABOWSKI KATOWICE mcK KATOWICE KRAKÓW TAURON ARENA KRAKÓW WARSZAWA COSTORWAR COS WROCŁAW AW HALASTULECI POZNAŃ MTP (PILO3A) SZCZECIN NETTOARENA TRÓJMIASTO ERGO ARENA GDAŃSK SOPOT OSTATNIA TRASA QUEBONAFIDE 2022 RELATIONS”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.