Festiwalowy Sierpień – Czyli przewodnik po wakacyjnych wydarzeniach!

Festiwalowy Sierpień – Czyli przewodnik po wakacyjnych wydarzeniach!

Druga połowa wakacji właśnie się zaczęła, więc najwyższy czas sprawdzić gdzie i kiedy w sierpniu zaświeci festiwalowe słońce. A jest w czym wybierać! Na festiwalowo – imprezowej mapie mamy w tym roku Chorzów, Gdańsk, Warszawę, Wrocław i Białystok! Bez przedłużania tego wstępu przewijajcie stronę niżej i sprawdźcie jak wygląda festiwalowy sierpień 2021 w kolejności chronologicznej!


FEST FESTIVAL 2021CHORZÓW

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „FEST festival 11-14.08.2021 Park Śląski.Chorzów Chorzów SILESIAN PARK. POLAND KYGO JAMES BAY ALAN WALKER PAUL KALKBRENNER I WIEEEEELU WIĘCEJ!”

Pierwsza edycja chorzowskiego festiwalu odbyła się w 2019 roku, w 2020 roku z powodów wszystkim znanych została odwołana druga edycja, a w tym roku festiwal powraca! Tym razem w formule 4-dniowej. Na scenach umieszczonych w Parku Śląskim w Chorzowie wystąpią międzynarodowi i polscy artyści. Będziecie mogli zobaczyć koncerty takich artystów jak: Aurora, Tomm¥ €a$h, Rasmentalism, Alan Walker, slowthai, Purple Disco Machine, Pezet, sanah, Princess Nokia, Sokół czy Pro8l3m. Łącznie około 200 artystów na kilku scenach. Na bank każdy znajdzie coś dla siebie w tej mieszance różnych gatunków!

FEST FESTIVAL 2021 odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia 2021 w Parku Śląskim w Chorzowie.
Bilety na wydarzenie jeszcze są dostępne i znajdziecie je na FestFestival.pl
Wydarzenie dostępne jest tylko na osób zaszczepionych.


LECH POLISH HIP-HOP MUSIC AWARDSWROCŁAW

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „69 PLN JUŻ BILETY OD PL#HH POLISH HIP-HOP MUSIC AWARDS LINE-UP: ADI NOWAK AVI & LOUIS VILLAIN BOBER DONGURALESKO GUZIOR HRYPA JWP/BC KABE/ O.S.T.R. PALUCH RETO X BORIXON SARIUS SOLAR TEDE TYMON WCK WINI X MOPS WŁODI/1988 WRR VNM feat. ORKIESTRA SYMFONICZNA BILETY: BILETOMATPL PL 19 SIERPNIA HALA STULECIA WROCŁAW LECH PL 18Ahetsdk Wrocław F IesKa”

19 sierpnia odbędzie się pierwsza gala Polish Hip-Hop Music Awards. Na fanów rapu czeka tego dnia nie tylko gala, ale również wyjątkowe koncerty. Organizatorzy związani z największym polskim festiwalem hip-hopowym – odbywającym się w Płocku Polish Hip-Hop Festival – zapewniają, że będzie to niespotykane dotychczas przeżycie chociażby ze względu na iście festiwalowy line-up. Na gali wystąpią:
Adi Nowak, Avi & Louis Villain, Bober, Donguralesko, Guzior, Hrypa, JWP/BC,
Kabe, O.S.T.R., Paluch, Reto, Borixon, Sarius, Solar,
Tede, Tymon, WCK, Wini, Mops, Włodi, WRR i VNM

O muzyczne tło do utworów zadba Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod batutą Jacka Piskorza. Dla wszystkich uczestników Lech Polish Hip-Hop Music Awards organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek – zarówno tych muzycznych i wizualnych, jak i związanych z aktywnościami fanów. W Hali Stulecia stanie największa w jej historii scena, która będzie składała się z ekranów o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, świateł oraz efektów specjalnych. Podczas występów artyści zaprezentują swoje największe przeboje oraz premierowe utwory, a wszystko to w niezwykłej scenografii. Już od południa na terenach wokół hali na uczestników będą czekały festiwalowe strefy aktywności, foodtrucki oraz mała scena.

Bilety na wydarzenie znajdziecie na BILETOMAT.PL


MISTRZOSTWA POLSKI DJ-ÓW 2021 POWERED BY TECHNICSGDAŃSK

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

21 Sierpnia w Gdańsku, a konkretnie w 100czni, odbędzie się Polska edycja IDA podczas której zostaną wyłonieni mistrzowie w trzech kategoriach scratch, show i technical. Zwycięzcy wezmą udział w światowych mistrzostwach które odbędą się pod koniec tego roku.
Podczas imprezy wystąpią Dj Eprom który poprowadzi całą imprezę, razem z nim wystąpią VaZee, Falcon1 i Krass-T.
Jeśli jesteście fanami turntablizmu, czyli wykorzystania gramofonu jako instrumentu muzycznego, albo po prostu lubicie się dobrze bawić przy dobrej muzyce, to ta impreza jest dla was.
Wydarzenie będzie dostępnie również online, więc jeśli akurat nie będzie wam po drodze do Gdańska, to możecie obejrzeć Mistrzostwa Polski Dj’ów IDA 2021 z dowolnego zakątka kraju, a nawet świata.


SBM FFESTIVAL – WARSZAWA

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „20 SBM 21 FFestival NOWA DATA 26-27.08.2021 Tor Wyścigów Konnych WARSZAWA SŁUŻEWIEC Adi Nowak, Bedoes, Lanek, Beteo, Białas, Kacperczyk, Mata, Moli, Solar, White 2115 inni... www.sbmffestival.pl SOLD OUTD SBM Strefa Jelenía”

Piąta edycja SBM FFestivalu miała odbyć się w czerwcu, ale ze względu na rozporządzenie rządowe wytwórnia została zmuszona do przeniesienia imprezy na sierpień tego roku.
Podczas tegorocznej edycji wystąpią artyści związani z wytwórnią SBM Label. Dwudniowa edycja festiwalu odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia na Torze Wyścigów Konnych Warszawa – Służewiec.
Bilety wciąż są dostępne na SBMFFESTIVAL.PL


EASTWAVE FESTIVALBIAŁYSTOK

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PARKING STADIONU MIEJSKIEGO 27.08.202 EASTWAVE BIAŁYSTOK សนாนนพน MR.POLSKA GUZIOR KAZ BAŁAGANE MISZEL FILIPEK ZIBEX”

Pierwsza edycja EastWave Festivalu odbędzie się 27 sierpnia na parkingu Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Podczas pierwszej edycji wystąpią Mr. Polska, Guzior, Kaz Bałagane, Miszel, Filipek i Zibex. Line-up jak i cała impreza zapowiada się obiecująco. Więc jeśli macie czas, wpadajcie do Białegostoku pod koniec sierpnia!
Bilety znajdziecie na EASTWAVEFESTIVAL.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.