Kortyzol || Onar zapowiada nowy krążek! Gościnnie Kizo i Kabe!

Kortyzol || Onar zapowiada nowy krążek! Gościnnie Kizo i Kabe!

Dziś dostaliśmy pierwszy singiel zapowiadający solowy album Onara „Achtung”, którego premiera planowana jest na wrzesień tego roku. W numerze ” Kortyzol” gościnnie udzielili się Kabe oraz Kizo. Za produkcję numeru ” Kortyzol” odpowiadają SecretRank i Szwed SWD.

Numer znajdziecie w serwisach streamingowych.

„Kawałek „Kortyzol” pisałem w bardzo dziwnym czasie, który nastał dla nas wszystkich. Osobiście źle znosiłem ograniczenia, brak normalnego kontaktu z ludźmi i zakazy robienia czynności, które były dla mnie jeszcze przed chwilą zwykłą codziennością. Izolacje, depresje, straty – to wszystko było wokół mnie, ale nie chciałem o tym opowiadać w dołujący sposób, na smutnym bicie. Wręcz przeciwnie, chciałem dać sobie i innym pozytywną energię.” – tak o swoim najnowszym singlu mówi Onar.

„Kortyzol” to mocny, bangerowy utwór, który mimo pozytywnego brzmienia, nie traktuje o sprawach prostych i przyziemnych. Jak sam Onar mówi – inspiracją do jego stworzenia była otaczająca naszą rzeczywistość pandemia, która zamknęła ludzi w domach i wywołała smutki, depresje oraz wszelkie głęboko schowane demony. Na albumie nie zabraknie utworów w innych klimacie, raper postawił przy jej tworzeniu na zróżnicowane brzmienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.