Mata wystąpi na lotnisku Bemowo! Jedyny taki koncert w Polsce!

Mata wystąpi na lotnisku Bemowo! Jedyny taki koncert w Polsce!

Mata wystąpi na lotnisku Bemowo! Jedyny taki koncert w Polsce!

Po zapowiedzi solowego albumu Maty przyszedł czas na premierowy koncert. Wydarzenie ma być jedynym koncertem promującym nowy materiał w Polsce.

Autor jednego z najgłośniejszych debiutów w historii polskiej muzyki, wyróżnionego potrójną platyną krążka “100 dni do matury”, wystąpi na żywo na warszawskim lotnisku Bemowo podczas największego koncertu w swojej dotychczasowej karierze. Będzie to jedyny koncert Maty w Polsce w 2021 roku z materiałem z nowego albumu, zapowiedzianego na wrzesień bieżącego roku i tym samym jedyna okazja dla słuchaczy, by usłyszeć wszystkie premierowe utwory na żywo.

Mata swoimi koncertami przyzwyczaił słuchaczy do nieszablonowych rozwiązań. Na ostatnim koncercie artysty w Warszawie gościnnie wystąpili m.in. artyści SBM Label, profesjonalny chór, Marcin Wasilewski, Quebonafide, Żabson, warszawska legenda – człowiek grający na krześle. Tym razem publiczność może spodziewać się jeszcze większego rozmachu wydarzenia i produkcji na światowym poziomie, jakiej na polskich scenach jeszcze nie było. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne.

BILETY NA KONCERT ZNAJDZIECIE NA 33MATA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.