Princess Nokia, Tomm¥ €a$h i inni na Fest Festival 2021!

Princess Nokia, Tomm¥ €a$h i inni na Fest Festival 2021!

Pandemia chyba powoli odpuszcza, wszystko już chyba wraca do normalności, więc Fest Festival też nie zwalnia tempa i ogłasza kolejnych artystów którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji w Parku Śląskim w Chorzowie. Do ogłoszonych wcześniej Purple Disco Machine, Alana Walkera, Kygo i innych dołączyli kolejni artyści. Są nimi: Nothing But Thieves. Aurora, Tomm¥ €a$h, SLOWTHAI, The BlazeDJ SET, Smith & Thell, OIO, Undadasea, Pezet, Kiasmos, Sanah i Princess Nokia.

A to jeszcze nie koniec ogłoszeń, bo organizatorzy zapowiadają blisko 100 artystów którzy wystąpią w tym roku w Parku Śląskim w Chorzowie. Do tego sama impreza będzie trwała cztery dni bez przerwy, więc jest to idealna opcja dla wszystkich spragnionych koncertowych wrażeń, których pozbawiła nas pandemia.

BILETY ZNAJDZIECIE TU:


Princess Nokia to najbardziej znany, choć nie jedyny projekt Destiny Frasqueri. Rapowała i publikowała swoje utwory pod szyldem Wavy Spice na YouTube i Soundcloud od czasów szkoły średniej. Pierwsza raperka na FEST Festival 2021! Zeszły rok był dla niej bardzo pracowity – wydała aż dwa albumy: „Everything Sucks” i „Everything is Beautiful”, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem recenzentów i słuchaczy.

SLOWTHAI TO Jeden z najbardziej kontrowersyjnych młodych brytyjskich raperów. Jego muzyka to mocne brzmienia, często określane jako grime czy grime-punk. Jego debiutancki album, Nothing Great About Britain dotarł do pierwszej dziesiątki notowania UK Albums Chart, a także był nominowany do nagrody Mercury Prize. Na jej dwudziestej dziewiątej edycji miał miejsce kontrowersyjny występ rapera, którego najważniejszym punktem było kilkukrotne trzymanie sztucznej repliki głowy obecnego premiera Wielkiej Brytanii, Borisa Johnsona 30 stycznia 2020 roku, ukazała się piosenka wirtualnego zespołu Gorillaz pod tytułem: ,,Momentary Bliss” gdzie raper wystąpił gościnnie

Tommy Cash, właściwie Tomas Tammemets,  estoński raper, piosenkarz i projektant mody. Popularność zyskał dzięki ekscentrycznemu wizerunkowi i stylowi muzycznemu, który sam artysta definiuje jako post-soviet rap. a jego twórczość często dotyka tematu uprzedzeń społecznych oraz przekracza granice seksualności i gatunków muzycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.