JAAACULA || Nowy teledysk od Tedego już w sieci!

JAAACULA || Nowy teledysk od Tedego już w sieci!

TEDE i Sir Mich prezentują teledysk do singla “JAAACULA”, który zapowiada nadchodzącą, zaplanowaną na czerwiec 2021 płytę pt. “KA$ABLANCA”. JAAACULA” to numer utrzymany w klasycznym hip-hopowym klimacie, co idealnie obrazuje lekkość z jaką TEDE porusza się ze swoim flow między g-funkowymi brzmieniami syntezatorów. Do utworu powstał spontaniczny teledysk, nagrany podczas kręcenia odcinka autorskiego vloga artysty (“INFLUEN$ERIAL”). Montażem zajął się nikt inny jak Pan Zgrywus (NWJ). 

Przypominamy, że na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl trwa preorder albumu “KA$ABLANCA REAL” na nośnikach: CD/LP/MC wraz z dedykowanym merchem. Poza klasycznymi t-shirtami i bluzami związanymi z płytą, fani mogą kupić znaną z serii “INFLUEN$ERIAL” – Furyminę. Dostępne są także atrakcyjne pakiety i jak zapowiada sam raper – “w sprawie preorderu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa”

22 marca 2021 roku ukazała się “KA$ABLANCA DIGITAL” – okrojona wersja płyty. Album jest dostępny na wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

Ten album to 20 kawałków, z których 10 dajemy Wam dziś. Mimo tego, że każdy utwór nawiązuje do innej stylistyki wszystkiemu przyświeca jasny cel – utrzymanie materiału w klimacie prawdziwego mocnego hip-hopu. Od mocnego boom bapowego vibe’u w “HAJSMAN”, przez g-funkowe syntezatory w “JAAACULA”, aż po kompletnie drillowy “KTO Z KIM GRA”. A to dopiero przedsmak tego, co przyniesie czerwiec” ~ TEDE o albumie “KASABLANCA”

Artysta napisał płytę w swoim mieszkaniu, podczas lockdownu. Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w warstwach życia osobistego i zawodowego. Najważniejsze w nadchodzącym krążku jest jasno postawiony cel: “zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Finalna wersja albumu zawierać będzie aż 20 numerów. Jest na co czekać. Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.