JAAACULA || Nowy teledysk od Tedego już w sieci!

JAAACULA || Nowy teledysk od Tedego już w sieci!

TEDE i Sir Mich prezentują teledysk do singla “JAAACULA”, który zapowiada nadchodzącą, zaplanowaną na czerwiec 2021 płytę pt. “KA$ABLANCA”. JAAACULA” to numer utrzymany w klasycznym hip-hopowym klimacie, co idealnie obrazuje lekkość z jaką TEDE porusza się ze swoim flow między g-funkowymi brzmieniami syntezatorów. Do utworu powstał spontaniczny teledysk, nagrany podczas kręcenia odcinka autorskiego vloga artysty (“INFLUEN$ERIAL”). Montażem zajął się nikt inny jak Pan Zgrywus (NWJ). 

Przypominamy, że na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl trwa preorder albumu “KA$ABLANCA REAL” na nośnikach: CD/LP/MC wraz z dedykowanym merchem. Poza klasycznymi t-shirtami i bluzami związanymi z płytą, fani mogą kupić znaną z serii “INFLUEN$ERIAL” – Furyminę. Dostępne są także atrakcyjne pakiety i jak zapowiada sam raper – “w sprawie preorderu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa”

22 marca 2021 roku ukazała się “KA$ABLANCA DIGITAL” – okrojona wersja płyty. Album jest dostępny na wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

Ten album to 20 kawałków, z których 10 dajemy Wam dziś. Mimo tego, że każdy utwór nawiązuje do innej stylistyki wszystkiemu przyświeca jasny cel – utrzymanie materiału w klimacie prawdziwego mocnego hip-hopu. Od mocnego boom bapowego vibe’u w “HAJSMAN”, przez g-funkowe syntezatory w “JAAACULA”, aż po kompletnie drillowy “KTO Z KIM GRA”. A to dopiero przedsmak tego, co przyniesie czerwiec” ~ TEDE o albumie “KASABLANCA”

Artysta napisał płytę w swoim mieszkaniu, podczas lockdownu. Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w warstwach życia osobistego i zawodowego. Najważniejsze w nadchodzącym krążku jest jasno postawiony cel: “zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Finalna wersja albumu zawierać będzie aż 20 numerów. Jest na co czekać. Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.