Dedukuj Kit || donGuralesko zapowiada nowy krążek!

Dedukuj Kit || donGuralesko zapowiada nowy krążek!

Zmęczony duszną atmosferą, społeczną apatią, gęstniejącym mrokiem przemocy i coraz bardziej autorytarną władzą DGE mówi: „SPRAWDZAM!” i wrzuca pierwszy singiel pt: „Dedukuj Kit”!

„Dedukuj kit” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty „Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu”, której preorder właśnie wystartował na http://szpadyzor.pl/go/utworyrapowane/​. ” Dedukuj Kit” produkcja i skrecz: The Returners.

W dobie, gdy rap stał się łatwo przyswajalnym produktem masowym, DGE wraca do korzeni. “Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” to dwudziesta pierwsza płyta w dyskografii DZIADZIORA bezlitośnie diagnozująca społeczne problemy XXI wieku. To powrót do tradycji publicystycznego rapu, protest songu i zaangażowanych korzeni HIP-HOP’u. Wszystko to jak zwykle podane w wyśrubowanej formie technicznej. Celne spostrzeżenia, chropowata technika, zimny flow.

“Utwory rapowane…” to ponad godzina bezkompromisowego rapu. Za produkcję płyty odpowiadają Magiera, The Returners, Lex Caesar, Ceha, Świerzba, James Wantana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.