Dokument o Biggie 'm już 1 marca na Netflixie! Zwiastun już w sieci!

Dokument o Biggie 'm już 1 marca na Netflixie! Zwiastun już w sieci!

Dokument o Biggie’m już 1 marca na Netflixie!

Wielokrotnie opowiadana historia Notoriousa B.I.G doczekała się kolejnej odsłony. Tym razem swoją cegiełkę dołożyła platforma Netflix, która po 4 latach pracy nad filmem, prezentuje zwiastun filmu dokumentalnego – „Biggie: I Got a Story to Tell”.

W trwającym ponad 90 miny dokumencie będziemy mieli okazję słyszeć wypowiedzi m.in. Diddy’ego czy mamy Biggiego. Dodatkowo w filmie wykorzystano archiwa jednego z przyjaciół rapera z dzieciństwa, Damiana „D Roca” Butlera. Reżyserią zajął się Emmet Malloy.

Film ukaże się na platformie Netflix już 1 marca!

Każda legenda ma swój początek. Christopher Wallace, znany pod pseudonimem Notorious B.I.G., w pełni zasłużył sobie na miano ikony hip-hopu za swój niepowtarzalny flow i autobiograficzne teksty. Ten dokument opowiada o życiu rapera, przedstawiając nieznane nagrania zza kulis oraz wywiady z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną.

Znalezione obrazy dla zapytania: Biggie: I Got a Story to Tell
Dokument o Biggie 'm już 1 marca na Netflixie!

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.