Aplikacja || Nowy klip promujący ALOHA OPUS MAGNUM !

Aplikacja || Nowy klip promujący ALOHA OPUS MAGNUM !

” Aplikacja” to kolejny Na teledysk promujący album „ALOHA OPUS MAGNUM” który ukazał się na kanale Aloha Entertainment. Premiera krążka już w najbliższy piątek – 5 lutego 2021 roku! Tym razem w numerze udział wzięli Proceente i Łysonżi, za produkcję numeru ” Aplikacja” odpowiada Wizzo, za klip ekipa Dobrekino Studio. Album zamówicie na AlohaSklep.pl

Na płytę ALOHA OPUS MAGNUM VOL.1 składa się 11 premierowych utworów, w tym dwa remixy autorstwa Magiery oraz Szweda SWD. Większość bitów na AOM VOL.1 wysmażył Mayor, swoje produkcje dołożyli kalifornijczyk Wizzo oraz Wrotas.
Volumin 1 symbolizuje ZIEMIĘ, dlatego Proceente, Łysonżi, Emazet, Esz, WdoWA i Ciech jako renegaci podziemia nagrali wszystkie numery w hermetycznym gronie, ograniczając liczbę gości na mikrofonach do minimum. Jeden z refrenów zaśpiewała Ania Kandeger, a scratch/cuts dostarczył niezawodny DJ HWR.

ALOHA OPUS MAGNUM to niezależne i zrealizowane z rozmachem hip-hopowe dzieło. Projekt składa się z 4 voluminów, które ukazywać się będą w kilkumiesięcznych odstępach czasowych. Na każdej z odsłon „ALOHA OPUS MAGNUM” pojawia się liczna reprezentacja wyjątkowych gości – niekwestionowanych znakomitości i seryjnych czempionów w dziedzinie hip-hopowej ekspresji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.