DJ HWR blenduje szlagiery Aloha Entertainment!

DJ HWR blenduje szlagiery Aloha Entertainment!

Na kanał Aloha Entertainment trafił ALOHA GRUBO KROJONE MIXTAPE VOL.1, czyli pierwsza odsłona serii blendtape’ów łączących muzykę artystów Aloha Ent. z hip-hopowymi szlagierami zza Oceanu (ale nie tylko…). Za mix oraz sctratch/cuts odpowiada DJ HWR (Grubo Krojone Studio).

AGK MIXTAPE VOL.1 powstał z dedykacją dla fanów wytrawnego rapu i ma w założeniu pełnić funkcję antydepresanta oraz katapulty z dopaminą i serotoniną w trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii.

Premiera ALOHA GRUBO KROJONE MIXTAPE VOL.1 połaczona jest bezpośrednio z albumem ALOHA OPUS MAGNUM VOL.1, który ukaże się 5 lutego. limitowana edycja DE LUXE zawiera dodatkową płytę CD z fizyczną wersją ALOHA GRUBO KROJONE MIXTAPE VOL.1.

„ALOHA OPUS MAGNUM” to niezależne i zrealizowane z rozmachem dzieło, którego producentami wykonawczymi są Proceente i Łysonżi Dżonson. Projekt składa się z 4 voluminów, które ukazywać się będą w kilkumiesięcznych odstępach czasowych. Na każdej z odsłon „ALOHA OPUS MAGNUM” pojawia się liczna reprezentacja wyjątkowych gości – niekwestionowanych znakomitości i seryjnych czempionów w dziedzinie hip-hopowej ekspresji. Premiera „ALOHA OPUS MAGNUM VOL.1” zaplanowana jest na 5 lutego 2021.

ALBUM ZAMÓWICIE NA ALOHASKLEP.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.