GOV || O.S.T.R. & Hades z kolejną zapowiedzią “HAO2”!

GOV || O.S.T.R. & Hades z kolejną zapowiedzią “HAO2”!

O.S.T.R. & HADES – “ GOV”.
DRUGI SINGIEL I TELEDYSK ZAPOWIADAJĄCY KONTYNUACJĘ LEGENDARNEGO HAOSU JUŻ W SIECI

“Obyś żył w ciekawych czasach” – to stare chińskie powiedzenie, będące zarazem przekleństwem wydaje się być obecnie bardziej aktualne niż nigdy dotąd. Absurd goni absurd. O.S.T.R. i Hades przekonują, że warto “zachować dystans” do otaczającej nas, chorej rzeczywistości.

Równo miesiąc trzeba było czekać na drugi singiel, zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami wspólny album Ostrego i Hadesa “HAO2”. Premiera drugiej części kultowej kooperacji zaplanowana jest na 4 grudnia. W Asfalt Shop trwa przedsprzedaż wersji CD oraz LP, których kompleksowej realizacji wizualnej podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka. Do przedsprzedaży trafiła też specjalna, winylowa edycja pierwszego “HAOS”. Również, tylko w przedsprzedaży i tylko w asfaltshop.pl – bonusowy krążek “EP”.

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”. 

Drugi długogrający album duetu O.S.T.R. & Hades ukaże się 4 grudnia. Razem z premierą utworu i teledysku, którego kompleksowej realizacji wizualnej podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka, do przedsprzedaży trafiła też specjalna, winylowa edycja pierwszego “HAOS”. Również, tylko w przedsprzedaży gratis od artystów – bonusowy krążek “EP”. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.