Plastikowe Kwiaty || EMAS feat. Jan Rapowanie, Rzeźnik

Plastikowe Kwiaty || EMAS feat. Jan Rapowanie, Rzeźnik

Na kanale KOKA Beats ukazał się nowy numer od EMASa pt: ” Plastikowe Kwiaty:. W numerze gościnnie udzielili się Jan Rapowanie i Rzeźnik. Za produkcję utworu odpowiada Podhajski.

„ Plastikowe kwiaty ” są opowieścią o złudzeniu. O tym, co kryje się pod fasadą atrakcyjności. O tym, że każdy może przeżyć chwile, kiedy doznaje rozczarowania tym, co dotąd wydawało się celem samym w sobie.

Czasem chcemy być fajni i dopasowani, a okazuje się to bardzo powierzchowne. Wyblakłe dziary, urwane kontakty. Puste słowa i gesty, świat zza szybki – puentuje EMAS – Każdy ma swoja perspektywę, każdy musi się kiedyś z nią zmierzyć i rozliczyć sam ze sobą. Do współpracy przy tym kawałku zaprosiłem rapera, który, mimo młodego wieku, osiągnął dużą popularność, więc zna i określa temat z innego niż mój punktu widzenia.

Jan-Rapowanie ma 21 lat, a na koncie już m.in. platynową płytę oraz wielomilionowe wyświetlenia singli na YouTube. Rzeźnik to z kolei wokalista, producent i muzyk, który od kilkunastu lat udziela się w ważnych projektach na polskiej scenie jako realizator dźwięku i instrumentalista. Jego centrum dowodzenia stanowi Postęp Studio, w którym muzyka nie ma granic.