Tak to się robi! VNM wraca z „Liniami”!

Tak to się robi! VNM wraca z „Liniami”!

Tak to się robi! VNM wraca z trzecią częścią „Linii”, i zapowiada nowy krążek!
120 linijek położonych na energetycznym bicie DrySkull’a. Całość nagrana i sfilmowana w tym samym momencie, a krótka fabuła wprowadza w klimat najnowszego albumu EXIT2020, który ukaże się 11.12.2020r.

Trzeba przyznać że poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, a sam album już po „Liniach III” zapowiada się bardzo mocno!

Preorder „EXIT2020” w wersji podstawowej i limitowanej zamówicie na denekstbest.com


Warto też wspomnieć że kilka dni temu ukazał się wspólny numer VNM-a, Lavila, Liska i Kubsona, nagrany w ramach projektu Druga Strona Ulicy.

Bitwa Warszawska 2.0: Addendum – Zarapuj dla Niepodległej! to specjalna edycja warsztatów muzycznych z cyklu Druga Strona Ulicy, poświęconych 100. rocznicy jednego z najważniejszych, wspólnotowych wydarzeń w nowożytnej historii Polski. W ramach wspólnej pracy uczestników warsztatów rapowych z VNM (Lavil, Lisek, Kubson) oraz produkcji muzycznej ze Szwedem SWD (Piti, NCKY, Palut902), powstał tematyczny utwór okraszony profesjonalnym teledyskiem, będący twórczą interpretacją wydarzeń związanych z Bitwą Warszawską 1920 r. w odniesieniu do dzisiejszej rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.