Laik wydał krążek! Pro8l3m z singlem! Paktofonika nagrywa teledysk!

Laik wydał krążek! Pro8l3m z singlem! Paktofonika nagrywa teledysk!

Dzieje się dzisiejszego poranka 😉 Laik wydał nowy krążek razem z Szopsem i wrzucił go w całości na YouTube, Pro8l3m przesuwa premierę „Block Party Mixtape” i wrzuca do sieci singiel z tego krążka, a Paktofonika nagrywa klip na 20-lecie!


„Diamondlife” to nowy album od Laikike1 i Szopsa który ukazał się w całości dzisiejszej nocy. Choć współpraca obu panów trwa już od dość długiego czasu, to dopiero teraz mogliśmy usłyszeć ich wspólny długogrający materiał. Na krążku usłyszymy 7 numerów i 5 instrumentali.


Na kanale 2020 labelu ukazał się pierwszy singiel od Oskara i Steeza promujący album „Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M.
Na stronie duetu wystartował preorder albumu, który możecie kupić za 50 złotych. Album ukaże się dopiero 26 lutego 2021 roku, choć miał ukazać się jeszcze w październiku tego roku, ale jak czytamy na Instagramie zespołu, „W efekcie wszystkich covidowych zawirowań, płyta ukaże się 26 lutego 2021”. Album będzie pierwszym krążkiem warszawskiego duetu, na którym znajdą się goście.

Album zamówicie na pro8l3m.pl, ale musicie się uzbroić w cierpliwość, bo trochę trzeba poczekać w kolejce 😉


18 Grudnia minie 20 lat od wydania kultowego już albumu Paktofoniki – „Kinematografia”, z tej okazji na stronie zespołu ukazało się ogłoszenie, z którego możemy się dowiedzieć, że członkowie PFK chcą stworzyć teledysk do numeru „Nowiny”, który z tego krążka pochodzi.

20-lecie „Kinematografii” lada dzień. Chcielibyśmy uczcić je razem z Wami. I mamy na to pomysł.☝ Jak zapewne wiecie, „Nowiny” nie doczekały się teledysku, choć ten był w planach. Wielokrotnie słyszeliśmy też od Was, że powinien powstać klip do tego numeru. Zróbmy go więc razem! ? Telefony w ruch i kręcimy swoje wykonania! Lecimy z „Nowinami” w całości, albo we fragmentach, ze znajomymi, albo w pojedynkę! Przez najbliższe 2 tygodnie będziemy zbierali Wasze filmy, które staną się częścią teledysku.? Wideo wysyłajcie do 27.10. na adres nowinypfk@gmail.com. Najlepiej podrzucajcie nam linki do pobrania plików w serwisie WeTransfer. Stwórzmy razem zajebistą pamiątkę!