Białas i Pezet, Chillwagon, Peja, Sitek || #DziejeSie

Białas i Pezet, Chillwagon, Peja, Sitek || #DziejeSie

Od ostatniego wydania #DziejeSie, do sieci wleciało kilka nowych i mocnych rzeczy. Białas i Pezet połączyli siły i nagrali singiel „Swoosh Gang”, Peja wrzucił kolejny numer promujący „Black Album”, ukazał się też nowy singiel od Sitka, i kolejny numer od Chillwagonu. Poza tym w sieci znajdziecie też film dokumentalny od Żabsona, nowy utwór od Silesa, a do tego wleciał nowy Szpaku.


Białas i Pezet chyba nigdy nie kryli swojego uwielbienia do marki Nike. „Swoosh Gang” z gościnnym udziałem Pezeta to ostatni singiel z „H8M5” Białasa, którego premiera już w środę! Jest to też pierwszy wspólny numer obu artystów.

H8M5, czyli 30 płyta w dorobku Białasa. Album zamówicie na SBMStore.pl

W sieci ukazał się nowy numer od ekipy Chillwagon. W numerze „huśtawka” udzielili się borixon, zetha, qry, kizo, szpaku i olszakumpel. Singiel znajdziecie w serwisach cyfrowych.

RPS Enterteyment z dumą prezentuje drugi klip/singiel promujący długo zapowiadany Black Album (Premiera 17/09/20). „Utwór Michael Buffer jest naturalną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów bez zbędnego naruszania etyki pracy” – enigmatycznie wyjaśnia nam Peja. „Nie zamierzam dostosowywać się do rynku, na którym pojawia się coraz więcej bliźniaczo podobnych do siebie singli oraz wykonawców. Nasza propozycja muzyczna owszem wpisuje się w kanony muzyki nowoczesnej ale mamy na to swój własny oryginalny sposób”. A że Rychu jak wino im starszy tym lepszy stąd pomysł na Michaela Buffera – który mimo upływu lat wciąż jest w gazie:) Ciekawostką jest, iż M. Buffer obecnie ma 76 lat a Peja to rocznik 76 🙂 Ach te cyferki:)

Album zamówicie na pejaslumsattack.com

Sitek nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny klip promujący Jego nadchodzący album „Novy Vibe”, który ukaże się 18 września. Album zamówicie na nowyvibe.pl

Siles wrzucił do sieci nowy numer pt: „WAVY CAŁY CZAS”. Za produkcję singla odpowiada Atutowy, za video Barvinsky.

Po dobrze przyjętym albumie ,,Stowarzyszenie umarłych raperów” nagranym w duecie z innym reprezentantem QueQuality – Przyłucem, VBS stawia na solową drogę. Tym razem, Wiktor zapowiada poznać się słuchaczom z zupełnie nowej strony.

,,ORANGE SHOWER” przepełniony jest nowoczesnymi inspiracjami, zarówno w kategoriach brzmienia, jak i treści. Znajdziemy tutaj mnóstwo melodyjnych refrenów, ciętych linijek oraz niebanalnych rozwiązań.

..Jakiś czas temu w stanach ludzie zaczęli masowo popełniać pewien Challenge – challenge polegający na jedzeniu pomarańczy pod prysznicem. Dziwne? Zadanie było nietypowe nie tylko przez samą absurdalność zabiegu ale przede wszystkim przez idee wyzwolenia poprzez kontrowersję. Próbowałeś zrobić kiedyś coś innego? Coś o co nikt by Cię nie podejrzewał? Powiedzieć coś czego nie mówiłeś wcześniej? Stworzyć coś tak kontrowersyjnego, wulgarnego i oczyszczającego? Ja to zrobiłem, Zrobiłem coś świeżego” ~ VBS

Album zamówicie na QueShop.pl

„hialuron” to kolejny singiel od Kartkiego promujący album „Outside Of Society LP + Ballady i romanse EP”, który ukaże się 21 sierpnia. Album zamówicie na ou7side.com

„CRYSTAL”, to wspólny numer Szpaku, Rolexa i Karwana, który ukazał się na kanale GUGU. Za produkcję numeru odpowiada MORTE, za klip Pan Filmowiec. Tym samym, Karwan dołączył do GUGU.

Cześć, tu Żabson. To jest film dokumentujący pracę nad albumem Internaziomal, trasę koncertową, naszą przyjaźń oraz nałóg marihuanowy. Sceny nie są reżyserowane. Dialogi nie są ocenzurowane. To ekipa INTERNAZIOMALE i nasze życie.

Hej, tu Wifi. Jestem odpowiedzialna za zdjęcia i montaż tego filmu. Pracowaliśmy nad stworzeniem materiału bardzo długo, dlatego cieszę się, że w końcu możemy go Wam udostępnić. Zapraszamy do naszego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.