Oki zapowiada nowy album! Najdłuższy teledysk w Polsce! || #DziejeSie

Oki zapowiada nowy album! Najdłuższy teledysk w Polsce! || #DziejeSie

Oki zapowiada nowy singiel! W sieci pierwszy singiel z gościnnym udziałem Gedza. Szczecińska scena nagrała najdłuższy teledysk w Polsce, Tede z teledyskiem z „DISCO NOIR: PRZEDŁUŻYFSZY”, nowy numer od Frostiego Rege i kolejny singiel od Bilona i Kaczego! #DziejeSie


„SIRI” to pierwszy singiel z mixtape’u OKIego pt. „77747”, którego premiera planowana jest na 25 września. W numerze gościnnie udzielił się Gedz. Album ukaże się nakładem nowo powstałej wytwórni 2020.

Album zamówicie na OKI47.store

Szczecin na rapowej mapie kraju obecny jest niemalże od samych początków hip hopu w Polsce… Po raz kolejny szczecińscy raperzy organizują się, by wspólnie zrealizować projekt, który przejdzie do legendy tego miasta i nie tylko. Krążek wydany został nakładem Wiadomo-Label, a co ciekawsze, promowany jest najdłuższym teledyskiem w historii hip-hopu!

W sieci ukazał się nowy singiel od Bilona i Kaczego, promujący album „BRY.S”, którego premiera już wkrótce.

Album zamówicie na hempszop.pl

Tede udostępnił w sieci teledysk do numeru „Raketta”, który pochodzi z albumu „DISCO NOIR: Przedłużywszy”, który był dodatkiem do preorderowej wersji krążka.

Forsti stracił wagę, ale zwiększył skilla! W sieci ukazał się nowy numer od reprezentanta ZOO, z gościnnym udziałem Young Igiego.

Album „Butla Brothers” białostockiego kolektywu BGM jest owocem niemal rocznej pracy pięciorga raperów o odmiennych stylach, które nawzajem się dopełniając tworzą unikatową mieszankę. Konsekwencją tego jest 10 utworów o zróżnicowanej tematyce i brzmieniu, jednak z wyraźnym, bezkompromisowym sznytem. Cały album powstał w Vibe Bay Studio, każdy element materiału został stworzony samodzielnie przez członków BGM – od warstwy muzycznej i lirycznej, aż po mix i mastering końcowy, więc śmiało można rzec, że białostocki skład mocno stawia na samowystarczalność. Każdy z członków ekipy kładzie nacisk na inny aspekt przy tworzeniu, co sprawia że album jest różnorodny, z kolei wspólna praca studyjna nadaje projektowi spójności. Tytuł płyty nie jest przypadkowy – wszystko zostaje w rodzinie.

Dawid Obserwator prezentuje kolejny singiel promujący swój nadchodzący solowy album pt. „777”. W mocnym bangerze „Antygucci” gościnnie udzielili się reprezentanci Step Records: Intruz oraz Dedis. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest Anabolic Beatz, a video zrealizował Filop (Wiadomo Films). Premiera albumu Dawida przewidziana jest na 4 września tego roku. Album znajdziecie na preorder.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.