Teledysk od Włodiego! Klip od BubbleTea od Quebonafide || #DziejeSie

Teledysk od Włodiego! Klip od BubbleTea od Quebonafide || #DziejeSie

W sieci ukazał się nowy teledysk od Włodiego, promujący Jego nadchodzący album, na kanał QueQuality wleciał teledysk od Quebonafide, a Step Records zaczyna udostępniać odsłuch albumu Majrora SPZ. #DziejeSie


W sieci ukazał się nowy teledysk od Włodiego, promujący album „W/88” stworzony wspólnie z producentem 1988.

Album W/88 to produkcja niezwykle wyjątkowa. Włodi przy procesie powstawania zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działanie z połową duetu Syny zaowocowała niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg. Poza producencką niespodzianką na krążku czeka Was kilku gości, których na dzień dzisiejszy na pewno nie będziecie w stanie wytypować!

Minimalistyczna forma okładki oraz lakoniczna nazwa nie zdradzają zawartości tego projektu. Muzykom zależało na tym, aby odbiorca mógł skupić się na muzycznej stronie krążka, a nie na tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany. Ascetyczna forma okładki, to jednak pierwszy etap do zrozumienia W/88.

Album zamówicie na DefJam.pl

Na kanale QueQuality ukazał się wyczekiwany przez fanów teledysk do utworu „Bubbletea”. Numer pochodzi z albumu „Romantic Psycho”. W utworze gościnnie udzieliła się Daria Zawiałow, za muzykę odpowiada Duit.

Album zamówicie na QueShop.pl

Zapraszamy na ostatni odsłuch z najnowszego albumu Majora SPZ pt. „Na swoim”! W mocnym, ulicznym numerze „Ulica 2.0” szczecińskiego rapera wspiera Kizo. Za bit odpowiada Opiat. Od 17 kwietnia cały album Majora dostępny jest na platformach streamingowych.

Album zamówicie na preorder.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.