Wigor Mor W.A. z nowym klipem! Nowy singiel Białasa! || #DziejeSie

Wigor Mor W.A. z nowym klipem! Nowy singiel Białasa! || #DziejeSie

Do sieci swój nowy teledysk wrzucił Wigor Mor W.A. z gościnnym udziałem Bonsona i Głowy PMM. Białas wrzucił na kanał SB nowy singiel promujący nadchodzący album, a Qry i Zetha podzielili się singlem z nadchodzącego wspólnego albumu.


5 czerwca swoją nową solową płytę wydał Wigor ze składu Mor W.A. Gospodarz zaprosił na swój album wielu czołowych reprezentantów polskiego rapu. Jednym z najciekawszych featów na „1978” jest niewątpliwie wspólny utwór z Bonsonem i Głową ze składu PMM. Numer „Sam przez to przechodziłem” doczekał się właśnie teledysku zrealizowanego samodzielnie przez artystę ze wsparciem Kamila Nastyka.

Gościnnie w „Sam przez to przechodziłem” usłyszymy też solo gitarowe Piotrka ”Łysego” Lewandowskiego. Za produkcją muzyczną odpowiada R@V.

Album „1978” trafił już do sklepów muzycznych i na platformy streamingowe.
http://www.soundline.biz/WigorMorWA1978/

Na kanał SBM Label trafił nowy singiel od Białasa, promujący nadchodzący, 30 album w dorobku Białasa – „H8M5”. Za produkcję numeru „W Imię Ojca Trapu” odpowiada Lanek.

Preorder albumu zamówicie na SBMStore.pl

„Resoraki” to debiutancki album Qry // ZetHa.  Gościnnie na płycie udzielili się: Szpaku, Szopeen oraz duet Sarcast. 

Tytułowe “Resoraki” symbolizują beztroskie czasy dzieciństwa, których echo odbija się w dorosłym życiu każdego człowieka. Za oprawę graficzną i koncept kolekcjonerskiego wydania fizycznego odpowiada Forin Studio.  Nakład jest ściśle limitowany. Płyta będzie dostępna wyłącznie na www.chillwagon.pl 

Premierę zaplanowano na 14 sierpnia 2020 roku. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.