Wigor Mor W.A. z nowym klipem! Nowy singiel Białasa! || #DziejeSie

Wigor Mor W.A. z nowym klipem! Nowy singiel Białasa! || #DziejeSie

Do sieci swój nowy teledysk wrzucił Wigor Mor W.A. z gościnnym udziałem Bonsona i Głowy PMM. Białas wrzucił na kanał SB nowy singiel promujący nadchodzący album, a Qry i Zetha podzielili się singlem z nadchodzącego wspólnego albumu.


5 czerwca swoją nową solową płytę wydał Wigor ze składu Mor W.A. Gospodarz zaprosił na swój album wielu czołowych reprezentantów polskiego rapu. Jednym z najciekawszych featów na „1978” jest niewątpliwie wspólny utwór z Bonsonem i Głową ze składu PMM. Numer „Sam przez to przechodziłem” doczekał się właśnie teledysku zrealizowanego samodzielnie przez artystę ze wsparciem Kamila Nastyka.

Gościnnie w „Sam przez to przechodziłem” usłyszymy też solo gitarowe Piotrka ”Łysego” Lewandowskiego. Za produkcją muzyczną odpowiada R@V.

Album „1978” trafił już do sklepów muzycznych i na platformy streamingowe.
http://www.soundline.biz/WigorMorWA1978/

Na kanał SBM Label trafił nowy singiel od Białasa, promujący nadchodzący, 30 album w dorobku Białasa – „H8M5”. Za produkcję numeru „W Imię Ojca Trapu” odpowiada Lanek.

Preorder albumu zamówicie na SBMStore.pl

„Resoraki” to debiutancki album Qry // ZetHa.  Gościnnie na płycie udzielili się: Szpaku, Szopeen oraz duet Sarcast. 

Tytułowe “Resoraki” symbolizują beztroskie czasy dzieciństwa, których echo odbija się w dorosłym życiu każdego człowieka. Za oprawę graficzną i koncept kolekcjonerskiego wydania fizycznego odpowiada Forin Studio.  Nakład jest ściśle limitowany. Płyta będzie dostępna wyłącznie na www.chillwagon.pl 

Premierę zaplanowano na 14 sierpnia 2020 roku. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.