O.S.T.R. WRACA I OTWIERA KONCERTY! Daty i miejsca!

O.S.T.R. WRACA I OTWIERA KONCERTY! Daty i miejsca!

O.S.T.R. jako jeden z pierwszych artystów w Polsce, po dokładnie 132-dniowej przerwie, wraca do regularnego koncertowania! Wśród najnowszych dat znajduje się także powracająca trasa “GNIEW” – przerwana w marcu wskutek ogłoszenia stanu epidemii. Koncerty odbywają się zgodnie z obowiązującymi od 17 lipca nowymi wytycznymi sanitarnymi. Przypomnijmy, że za oprawę wizualną trasy koncertowej odpowiada 247 Studio z Trójmiasta z Oskarem OESU Podolskim i Karolem Imiałkowskim na czele, zaś za oprawę muzyczną – niezastąpiony DJ Haem.

 • Zobacz najbliższe letnie terminy:
  * 24 lipca – Ostróda – Amfiteatr
  * 25 lipca – Bydgoszcz – Wakepark
  * 1 sierpnia – Wolsztyn – Rap Stacja Festiwal
  * 8 sierpnia – Katowice – Plac przed MCK
  ** 28 sierpnia – Łódź – GNIEW 2020 TOUR – Wytwórnia
  * 29 sierpnia – Mrągowo – Amfiteatr
  ** 5 września – Poznań – GNIEW 2020 TOUR – B17
  ** 11 września – Warszawa – GNIEW 2020 TOUR – Progresja
  ** 18 września – Szczecin – GNIEW 2020 TOUR – Kosmos
  ** 25 września – Gdańsk – GNIEW 2020 TOUR – B90

Stale aktualizowana lista koncertów znajduje się na fanpage’u FB https://www.facebook.com/pg/ostr.tabasko/events/ oraz na http://ostr.pl/. Podczas koncertów będzie można nabyć płyty z katalogu O.S.T.R., w tym najnowszy album „GNIEW”, a także tekstylia czy winyle. Osoby niepełnoletnie zapraszamy pod opieką dorosłych opiekunów prawnych.

O.S.T.R. O PŁYCIE “GNIEW”: 
„GNIEW na materializm, sztuczne piękno i wszechobecną walkę o adorację. Udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Prowadzimy podwójne życie. Niby żyjemy w społeczeństwie, a tworzymy wirtualne społeczności. Samotni, napawamy się cudzym nieszczęściem, jakby niepowodzenie było dla nas pożywieniem, dowodem na to, że wszystko, co złe należy się każdemu po równo. GNIEW na lęk i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą. GNIEW na przedkładanie swojego dobra nad dobro innych i na radość czerpaną z cudzego upadku. Nie godzę się na taką rzeczywistość. Nie godzę się z polityczną poprawnością, z wmawianiem, że wszyscy muszą być piękni i udawać kogoś, kim nie są. Nie godzę się na to. Nie godzę się na to i mam wobec tego GNIEW.” 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.