SynAlkaPono zapowiada krążek, nowy singiel Białasa! || #DziejeSie

SynAlkaPono zapowiada krążek, nowy singiel Białasa! || #DziejeSie

SynAlkaPono zapowiada nowy krążek! Białas z nowym singlem promującym nowy album. Epis Dym Knf z ostatnim singlem, Flint z nowym numerem w ramach #studiowszędzie, a Klarenz z nowym teledyskiem! #DziejeSie


Po krótkiej ciszy, i po zamieszaniu z wytwórnią Visioners wraca Pono, tym razem przypominając fanom ksywę SynAlkaPono! I prezentuje w sieci nowy numer pt: „Jak Wy”, który promuje nadchodzący album warszawskiego rapera – „SAP”. Za produkcję numeru odpowiada DJ B. Preorder startuje wkrótce, więc obserwujcie profil Pono i ESAPE na facebook’u żeby być na bieżąco!

Białas wrzucił do sieci nowy singiel promujący swój 30 album w dorobku, czyli „H8M5”. W numerze „PDW” gościnnie udzielił się Mata, za produkcję utworu odpowiadają Deemz & Łysy. Preorder albumu znajdziecie na SBMStore.pl

Klari, gdzie masz deal?
W sieci ukazał się nowy klip od Klarenza promujący album L.A.P (#LifeAfterPoza). Za produkcję numeru odpowiada Klarenz, za klip Jego ziomeczek Adam, który zrobił też klip do „Whatisup”.

Album „POZA” zamówicie na klarenzpoza.pl

Tym razem studio wygląda tak. Polskie morze, typowa dla tego regionu pogoda i 16 wersów na żywo ode mnie bez dubli i cięć na instrumentalu od Evidence’a. Moja zwrotka pochodzi ze wspólnego utworu z Michałem Aniołem (prod. Foxs).

Epis DYM KNF prezentuje ostatni singiel z klipem „Transfer”, który promuje najnowsze wydawnictwo Bytomskiego rapera „Atom”. Za warstwę muzyczną odpowiada Phono CoZaBit, a klip to dzieło Ace Of Art.

Album zamówicie na preorder.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.