Duchu i AdMa, Bohumil Hrabal od Proceente || #DziejeSie

Duchu i AdMa, Bohumil Hrabal od Proceente || #DziejeSie

Jak w każde wakacje, ruch na naszym rap podwórku trochę zwolnił, ale to wcale nie znaczy że nic się nie dzieje, bo #DziejeSie naprawdę kilka ciekawych rzeczy o których trzeba powiedzieć! Duchu i AdMa nagrali razem wspólny numer, Proceente z kolejnym teledyskiem promuje swój drugi w tym roku album, White 2115 z nowym wakacyjnym numerem, a Intruz z nowym klipem!


Duchu udostępnił w sieci nowy numer z albumu „03:00” pt: „Materialna Dzxxxx” w którym gościnnie udzieliła się AdMa. Singiel znajdziecie też w serwisach stremingowych. W numerze wykorzystano sample z utworu „Wdowa – Zbyt dobra (prod. Szogun)”.

Tytuł utworu odnosi sie bezpośrednio do osoby czeskiego pisarza Bohumila Hrabala, jednego z najciekawszych twórców światowej literatury XX wieku. Jego książki przepełnione są atmosferą serdeczności, chmielowego realizmu magicznego oraz słodkiej ironii. Hrabal zadebiutował w wieku 39 lat zbiorem opowiadań „Perełka na dnie”.

Proceente: „Bohumił Hrabal to jeden z moich wielkich mistrzów. Potrafił jak nikt inny opowiadać historie z przymrużeniem oka oraz dystansem do świata i samego siebie. Na płaszczyźnie postrzegania rzeczywistości, poczucia humoru oraz słabości do piwa i kotów jesteśmy do siebie trochę podobni. O tym właśnie jest mój kawałek.”

Numer zapowiada nowy album warszawskiego rapera – „CYTRYNYCHMIELECEBEDE”, który ukaże się 6 sierpnia.

Album zamówicie na AlohaSklep.pl

Gdyby lato miało swojego szefa, bez dwóch zdań byłby nim White 2115. Także dlatego, że jak prawdziwy szef sam nie ma czasu na urlop, bo praca nad jego nadchodzącym albumem trwa bez ustanku. Po doskonale przyjętym „Morganie” mamy dla was kolejny singiel, który zagości na wielu wakacyjnych playlistach, a najlepiej będzie brzmiał puszczony nad wodą z bezprzewodowego głośnika! W głównej roli: Młody Byk ?

W ten sposób wytwórnia SBM Label zapowiedziała nowy singiel od White’a który ukazał się wczoraj na ich kanale. Nowy numer zapowiada nowy album.

INTRUZ prezentuje kolejny singiel z klipem „Przystanek”,w którym gościnnie udzielił się Kafar Dix37. Raper promuje drugi solowy, a pierwszy legalny album „LOKALNY CHŁOPACZEK”, który premierę miał 29 maja. Za warstwę muzyczną odpowiada Phono CoZaBit, a klip to dzieło Quarte – Film&Foto. Album dostępny w dobrych sklepach muzycznych w całej Polsce, oraz na preorder.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.