Augustyn, nowy Kartky, teledysk Palucha, nowy Bałagane || #DziejeSie

Augustyn, nowy Kartky, teledysk Palucha, nowy Bałagane || #DziejeSie

Weekend za nami, więc pora na lekkie podsumowanie tego, co ukazało się przez ostatnie dwa dni! Na kanale UNDARecords nowy Augustyn, do tego nowy singiel od Kartkiego, teledysk do „Drugiego Brzegu” Palucha, nowy Kaz Bałahane i senti z teledyskiem promującym HHNS Mixtape! #DziejeSie


Na kanale UNDARecords ukazał się nowy numer od Augustyna i Dr.Slaloma pt: „Daleki Lot”. Za produkcję numeru odpowiada Augustyn, i za klip tez Augustyn i ogólnie wszystko Augustyn!

Jeśli chcesz wiedzieć jak pozbyć się zbędnego kartonu i zarobić pasek gucci… jeżeli chcesz wiedzieć jak prawdziwy hip hop, młody papież dzwoni adam małysz.

kartky wrzucił do sieci klip do numeru „CTRL Z (minnesota”, który pochodzi z albumu „OUTSIDE OF SOCIETY LP”, którego premier już w lipcu.

Album zamówicie na https://ou7side.com

„Drugi brzeg” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album Palucha. Po sukcesie krążka „Czerwony Dywan” który pokrył się potrójną platyną, Paluch wraca z nowym singlem na bicie Worka i Moody Scrag’a. Teledysk autorstwa 9Liter Filmy nakręcony w Beskidzie Żywieckim, idealnie oddaje klimat utworu. Premiera nowego albumu jesień 2020.

„Fortaleza”, to nowy numer od Kaza Bałagane, który ukazał się w sieci. Za produkcję numeru odpowiada Fryta Beatz, za klip ekipa Marathon Films.

HHNS Mixtape stanowi suplement do składanki wydawnictwa QueQuality o tytule ,,untitled01″. Kompilacja ma na celu rzucenie światła na działalność utalentowanych, jednak wciąż działajacych w głębokim podziemiu artystów, którzy wkroczenie w mainstream mają jeszcze przed sobą. Projekt został stworzony we współpracy z portalem HHNS i Hype’m.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.