Drugi Brzeg od Palucha, BonSoul ma już 10 lat! || #DziejeSie

Drugi Brzeg od Palucha, BonSoul ma już 10 lat! || #DziejeSie

Ostatnio trochę zamulam dupkę na stronie, ale to nie oznacza że nie jestem na bieżąco! Na serwisy streamingowe wleciał ” Drugi Brzeg” od Palucha, Artur Rojek nagrał wspólny numer z Taco, do tego Bilon z Kaczym zapowiadają wspólny album! A to nie koniec nowości więc sprawdzajcie co #DziejeSie na naszym podwórku!


Choć Paluch nie jest jeszcze pewien czy następna „Czerwonego Dywanu” w tym roku się ukaże, to w serwisach streamingowych ukazał się nowy numer od poznaniaka, które tego następcę zapowiada!

„Drugi brzeg” to kawałek, który raper nagrał w ubiegłym tygodniu. O 15:00 na kanale BORCREW OFFICIAL pojawi się klip, póki co piosenki można posłuchać w serwisach streamingowych. Raper wyjaśnił, że wydaje tę piosenkę już teraz ze względu na jej letni charakter.

“A miało być jak we śnie”, trzeci singiel z albumu Artura Rojka zatytułowanego „Kundel”, który miał swoją premierę w marcu tego roku. W nowym singlu pojawia się gość specjalny – Taco Hemingway.

„W piosence pojawia się fragment krytykujący hip hop, ale nie oznacza to, że krytykuję ten gatunek generalnie. Mam swoich faworytów, i na świecie i w Polsce – hip hop nie jest mi obojętny i nigdy nie był. To nie przypadek, że w tej piosence pojawia się Taco Hemingway. Uważam go za jednego z najbardziej interesujących artystów ostatnich lat. Inspiruje mnie, mam pełen szacunek do efektywności pracy jaką wykonuje, i jej wartości. Cieszę się, że on szanuje też moją muzykę. Ta współpraca to dla mnie ogromna nauka oraz ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że początek czegoś nowego.” – mówi Artur Rojek.

Album zamówicie tu: https://www.sklepzmuzyka.pl/kundel

Duet BonSoul skończył wczoraj 10 lat i z tej okazji w sieci ukazał się „Okolicznościowy numer zespołu BonSoul”. Sto Lat!

Stało się! Oto legalny debiut Przemka Fergusona. To oznacza, że zapowiadana akcja „białe skoki” będzie miała miejsce jeszcze w te wakacje. Zapowiada się mocny, klasyczny album!

Bilon i Kaczy zapowiadają wspólny album! Numer „Chodź ze mną” wyprodukował Szwed SWD, a gościnnie udzielił się Bob One.

Album w limitowanej wersji zamówicie na HempSzop.pl

Zapraszamy do obczajenia animacji Funky Damianka do utworu Ganxta Boogie z płyty Ryfy 47unk. Przypominamy o możliwości zakupienia płyt 47UNK, letnich t-shirtów 47unk i pakietów.

Zapraszamy na premierowy odsłuch singla Majora SPZ „Forever Young” z gościnnym udziałem legendy polskiej sceny rapowej – donGURALesko. Utwór promuje najnowszy album szczecińskiego rapera „Na swoim”. Za bit odpowiada Newlight$.

Album zamówicie na preorder.pl

Voodoo wraz z Brain Dead Familia prezentują pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Opała „Oczy Szeroko Zamknięte”.

Numer pt. „DROP” powstał w połączeniu sił wraz z przedstawicielem Quequality Szymi Szymsem. Bit o który zadbał MØJI dodaje utworowi świeżości jednocześnie napędzając numer dzięki dodaniu agresywnego tempa. Ważnym i bardzo zauważalnym elementem jest porównanie muzyki do substancji uzależniających i zabawę tym zagadnieniem. Wraz z premierą klipu na stronie oczyszerokozamkniete.pl startuje preorder płyty, której premiera będzie mieć miejsce 2 września 2020r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.