Miszel w QueQuality, krążek od NWD Label, nowe Ogrody! || #DziejeSie

Miszel w QueQuality, krążek od NWD Label, nowe Ogrody! || #DziejeSie

#DziejeSie w tą końcówkę weekendu! Do QueQuality trafił nowy artysta – Miszel, którego numer znajdziecie już na kanale wytwórni, Penx i Jego NWD Label wydali krążek, nowy numer od Kartkiego i Deysa, a na koniec SBM Label z własną wersją popularnej serii „Absurdy w Polskim Rapie”.


„Ligota” to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album nowego reprezentanta QueQualityMiszel (’97). Więcej informacji o projekcie wkrótce.

,,Zbyt dużo emocji kumuluje w sobie i czasem potrzebuje w jakiś sposób się ich pozbyć. Tym numerem chciałem zamknąć za sobą kilka furtek i opowiedzieć o sobie z tamtego okresu mojego życia. Pokazać w możliwie jak najbardziej autentyczny sposób co mnie otacza i skąd pochodzę. Tym samym wprowadzić Was do chłodnego albumu, w klimacie który wziął moje serce na emigracji w UK. I znowu witam na blokach” ~ Miszel

Miszel na Spotify:


Z początkiem kwietnia tego roku na Instagramie Penxa ruszyliśmy z cyklicznymi, co tygodniowymi live’ami zatytułowanymi “Poka co tam masz”.

Odkrywamy karty- było to przygotowanie na uderzenie ze strony NWD Label.

Na Poka co tam masz Mixtape Vol. 1 zebraliśmy grupę podziemnych graczy, którzy naszym zdaniem warci są uwagi, składając z ich premierowych i niepublikowanych wcześniej kawałków mixtape hostowany Penxa i Araba, który znajdziecie tylko na wersji fizycznej płyty.

Swoista mieszanka wybuchowa styli i bezkompromisowych osobowości, których ksywki prawdopodobnie nic Wam nie powiedzą, ale na pewno jeszcze o nich usłyszycie.

Na płycie znajdziecie 14 numerów oraz nowy kawałek Penxa z gościnnym udziałem dwóch raperów wybranych z cyklu “Poka…”- Gibky’ego i ZiutoNNF.

Mixtape to przekrój styli oraz numerów począwszy od starej szkoły, przez klasyczny trap, na nowoczesnych brzmieniach kończąc.

Album zamówicie na nwdlabel.pl


Kukon wrzucił do sieci nowy numer z projektu Ogrody. Czyżby zapowiadał nam się nowy krążek z numerami Ogrodów?

Warto tez wspomnieć, że 26 czerwca ukaże się nowy krążek Kukona nagrany wspólnie z Magierą. Album zamówicie na nowaplyta.pl


W sieci ukazał się numer od Kartkiego i Deysa – „Koszmar Minionego Lata” w wersji Live Act. Numer zapowiada album Hashashins – „Front”, czyli wspólny album całej wytwórni nagrany w HashaHacie. Za produkcję wersji Live Act odpowiada Ramzes, oryginalny numer wyprodukował Favst.

Album zamówicie na hashashins.eu


Młody M odsłania kolejną kartę. „Jestem zastąpić byłem” to czwarty utwór z albumu „Shit Happens”.


Gościnnie na kanale. We współpracy z twórcą legendarnej serii „Absurdy w polskim rapie”, postanowiliśmy w skróconej formie pokazać naszą długą, wyboistą drogę na szczyt. Nie od strony platynowych płyt, diamentowych singli, ogromnych koncertów, rekordowych wyświetleń, a od strony błędów, porażek, absurdów. Bo z tego składa się każdy sukces. Odcinek specjalny z okazji 2 milionów subskrypcji i 2 miliardów wyświetleń filmów na kanale SBM Label.

Serdeczne Życzenia || Bonson i IzabelKa ze wspólnym numerem!

Serdeczne Życzenia || Bonson i IzabelKa ze wspólnym numerem!

dskorakmaj 13, 20221 min read

Corlleone Records prezentuje gościnny utwór pt. ” Serdeczne Życzenia” autorstwa Bonsona i jego partnerki – IzabelKi. Produkcją kawałka zajął się 707, a za warstwę wizualną projektu odpowiada Premiera Video. Za wsparcie przy produkcji teledysku odpowiada Night Drive Szczecin.

Louis Villain zaczyna promocję solowej płyty. Singiel z Ero

Louis Villain zaczyna promocję solowej płyty. Singiel z Ero

dskorakmaj 13, 20221 min read

Louis Villain rozpoczyna promocję swojej pierwszej solowej płyty. Znany do tej pory z duetu z Avim, raper i producent w jednym, postanowił pokazać się z innej strony niż ta zaprezentowana na „Tryptyku sycylijskim”. Pierwszym singlem jest ” Va Banque” z…

Pół Jawa || Nowy klip od donGuralesko już w sieci!

Pół Jawa || Nowy klip od donGuralesko już w sieci!

dskorakmaj 13, 20221 min read

Chcąc osłodzić Wam nieco oczekiwanie na przyszłotygodniową, przesuniętą premierę albumu MOWA CIEMNA, donGuralesko prezentuje Wam klip do numeru ” Pół Jawa”, który miał wyjść za tydzień w trybie przyspieszonym. Utwór PÓŁ JAWA na bicie Tailor Cuta, a do którego ilustracje…

Gdy przyjdzie czas || Nowy numer od Kękę!

Gdy przyjdzie czas || Nowy numer od Kękę!

dskorakmaj 13, 20221 min read

Zgodnie z obietnicą, KęKę przedstawia numer ” Gdy przyjdzie czas”. Obok „2021” to jedyny solowy utwór jaki udało się nagrać raperowi od półtora roku. Nie jest to zapowiedź albumu, nie wpływa to więc na decyzję o koncertach.Radomski raper podrzuca to…

Scary Movie || Nowy klip od AdMy i premiera albumu „SLASH”!

Scary Movie || Nowy klip od AdMy i premiera albumu „SLASH”!

dskorakmaj 12, 20221 min read

W sieci ukazał się nowy singiel od AdMy pt: ” Scary Movie”, który promuje wydany dziś album „SLASH”. Kawałek „Scary Movie” został wyprodukowany przez Atutowego. To napawający nadzieją numer, który przypadnie do gustu fanom utworu „Spice Girl”. ALBUM ZAMÓWICIE NA…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.