Pyskaty u Kafara, nowe JWP, Siles akustycznie! || #DziejeSie

Pyskaty u Kafara, nowe JWP, Siles akustycznie! || #DziejeSie

W sieci ukazał się nowy teledysk od Kafara, w którym gościnnie udziela się Pyskaty! Do tego Tymek z klipem promującym „Fresh N Dope Airlines”, donGuralesko z nowym teledyskiem z albumu „DZIADZIOR”. Nowy singiel od JWP promujący album „Koledzy” i do tego jeszcze kilka nowości! #DziejeSie, a ja wracam po krótkiej przerwie!


Po dość długiej przerwie spowodowanej pandemią, wracamy z klipem promującym album Kafara Dix37 „PANACEUM 3: CZARNO NA BIAŁYM”, który został wydany nakładem Step Records 6 marca tego roku. Singiel „Tak wczoraj jak dzisiaj” to nie tylko dawka fajnego, klasycznego przekazu z WWA, ale również wyjątkowa szansa by usłyszeć i zobaczyć bardzo rzadko udzielającego się w ostatnich latach Pyskatego. W końcu jak wiadomo – Kafarowi się nie odmawia. Zapraszamy na premierę!

Album zamówicie na Preorder.pl


Na kanale Fresh N Dope ukazał się singiel od Tymka, promujący album „Fresh N Dope Airlines”. W numerze gościnne udzieliła się pochodząca z Tokio wokalistka – Awich. Za produkcję teledysku odpowiada Krzysztof Gonciarz.

Fresh N Dope Airlines znosi limity łącząc artystów z różnych stron świata. Żadnych ograniczeń. Żadnych barier. Lot bez granic. Witaj na pokładzie! Album zamówicie na shop.freshndope.net


Siles nie zwalnia tempa i po wydaniu albumu „Głębia”, który ukazał się 15 maja, wrzuca do sieci akustyczne numery, które pochodzą z EP-ki „Nokturn”, która była dodatkiem do limitowanej wersji albumu „Głębia”.

Debiutancki album Silesa „Głębia” to zbiór zróżnicowanych utworów, który ma na celu zachęcić słuchacza do refleksji. Artysta podkreśla wagę emocji w swojej muzyce, bez których nie widzi sensu egzystencji. Zmieniający się klimat brzmień jest uosobieniem poszukiwania własnego ja, poczucia wewnętrznego spokoju. Jak mówi sam Siles „Głębia to czas i doświadczenia, które chciałbym zostawić za sobą, to już etap do zamknięcia”

Album z EP-ką zamówicie na preorder.pl


22 maja Przyłu wydał album „Juniper”, a ostatni na kanale QueQuality ukazał się nowy teledysk promujący ten album. Za produkcję numeru „Usta” odpowiada Cobra. Album zamówicie na QueShop.pl


donGuralesko idzie na spacer z lwem i wrzuca do sieci mash-up video promujące album „DZIADZIOR”, który ukazał się 22 maja. W numerze gościnnie udzieliła się Lua Preta. Album zamówicie na donguralesko.pl


19 czerwca ukaże się nowy album od ekipy JWP/BC, a w sieci nowy numer promujący ten album. W singlu „Magic Pen” gościnnie udzielili się 5FT of Black Moon i Grzempeś. Za produkcję numeru odpowiada TMK Beatz.

Album zamówicie na preorder.pl

„Koledzy” to nowe wydawnictwo od ekipy JWP/BC, na którym znajduje się kilkanaście premierowych utworów. Materiał powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat w różnych konfiguracjach, klimatach i stylach. Całość zmiksował FALCON1, który skitami oraz skreczami wzbogacił i zamknął w klamrę całą produkcję.


W tym roku znów rozpoczynamy lato wcześniej! A dokładnie robi to gość z licencją na wakacyjne hymny. „Morgan” White’a 2115 to druga część doskonale znanej wam historii, która wydarzyła się pewnej nocy na jednej z plaż. Co było dalej, gdy wzeszło słońce? Odpowiedź znajdziecie w teledysku, ale jedno jest pewne – pierwsza gwiazda rocka w polskim rapie rozbłysnęła na nowo! Singiel „Morgan” zapowiada nowy album White’a 2115 i jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Przy okazji premiery singla ukazała się też taka informacja:


Tuż przed startem długiego weekendu Skorup i Młody częstują fanów kolejnym numerem z ich nadchodzącego albumu. „Mamry” to 3. zwiastun „Naturalnego satelity”. Krążek dostępny jest w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl

Najnowsza odsłona „Naturalnego satelity” to propozycja z wolnym, bujającym bitem Młodego, nawiniętą przez Skorupa gorzką historią miłosną, melodyjnym refrenem i trzaskami winylowej płyty w tle. Numer idealny jest więc na długi weekendowy chill. Skrecze do całości dorzucił DJ HWR.


Promomix nowego albumu PRYKSONA FISKA „K02M02”. Na płycie 1988, Włodi OSAD, Hades, Guilty Simpson, bknd, Kocur, Miroff, eemzet, Chlorian Świnicz, Spear Oh, Kornelia Piekart, Dj Mariano, Młody, Ridiculous Preem, Dj Chederac, Smokin, Moo Latte, Barto’cut12, Siódmy oraz Dj Bulb.

Album zamówicie na http://lajka.co/shop/

Pan Aleksander aka Prykson Fisk aka Fred Flin100NER to 180 kg żywego hip-hopu. Beat-boxer, MC i DJ, związany z kulturą Hip-Hop od 2003 roku. Prykson to doświadczony psychonauta, a zarazem właściciel domowego studia KOMORA REC. Twórca i autor 17 albumów i mixtejpów. Reprezentant ekipy MOST BLUNTED, KOLOKOS oraz jeden z założycieli Renegatów Funku i Dusty Vibez. Na przestrzeni lat współpracował z wieloma MC’S z Polski i świata, m.in.: Neile, JHD, Czez, Proceente, Flint, Erbit, Entero, Kliford, Zorak, Kuba Knap, Sensi, Matis, Hades, Włodi, Ero JWP, Pękaty, Ryler Smith, Verb T, Joker Starr, Kashmere, Leaf Dog, Cyrus Malachi, Guilty Simpson, Phoenix da Icefire czy Teknical Development.is.


Wac Toja wrzucił do sieci nowy singiel, który promuje Jego nadchodzący album – „Plasma”. W numerze „Sny i Koszmary” gościnnie udzielił się Szymi Szyms, za produkcję odpowiada Oil Beatz.

Album zamówicie na https://shop.freshndope.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.