Pełen skład nowej edycji SBM Starter już znany! Dziś pierwszy singiel!

Pełen skład nowej edycji SBM Starter już znany! Dziś pierwszy singiel!

SBM Starter, to akcja dzięki której odkryliśmy takich graczy jak White 2115, Janek-rapowanie, Moli czy Mata. Dziś startuje druga edycja akcji SBM Label i znamy już pełen skład tych, którzy mają szansę znaleźć się w wytwórni!

Premierowe, solowe kawałki będą pojawiały się przez najbliższe 3 miesiące w każdy poniedziałek i piątek na kanale SBM Starter. Na koniec wszyscy uczestnicy spotkają się we wspólnym utworze, który stworzą razem z Lankiem – kuratorem tej edycji.

Pełen skład tegorocznej edycji SBM Starter wygląda tak:
Gun Kara –
Kara to artystka, która w branży muzycznej działa od 3 lat. Jej muzyka charakteryzuje się emocjami i autentycznością. Styl Kary to połączenie ulicy i nadziei jaka płynie z walki o lepsze życie. Prawdopodobnie najlepsza raperka w Polsce i objawienie ulicznej sceny.
Lubin –
członek trójmiejskiej formacji rapowej recidivist., na koncie trzy podziemne albumy; „Zima”, „Misiek Lubaszenko mixtape” i „Duchy”. Od 2012 roku aktywny muzycznie. Głównym tematem jego twórczości jest rzeczywistość osiedlowa, opisywana z perspektywy refleksyjnej i sielankowej.
Rethro –
8 lat doświadczenia jako MC. Masa zagranych koncertów, kilka zorganizowanych własnoręcznie. Hka-Lbn reprezentant. Stara szkoła hip-hop’u, z subtelnym powiewem RnB i autotune’a, a wszystko to oprawione realtalkiem na zwrotkach.
Pshemo –
jeden z pionierów trapowego brzmienia w Polsce, aktywny od 2012 roku, na koncie sporo luźnych singli i featuringów oraz ostatnio wydana EPka z Mlbeatz. Uliczny styl w świeżej oprawie.
Szczyl –
rocznik 00′, dwie dekady na tym świecie, a już 13 lat z hip-hopem. 2pac rzucił na ówczesnego 7-latka czar swoim kawałkiem Hit 'Em Up na antenie MTV. Nieważne w jakim kontekście używasz tej ksywy, oznacza ona beztroskę, młodość i wolność.
fukaJ –
szczeciński raper wychowany na Gumieńcach. Za sprawą ostatniego miesiąca osiągnął rekordowy przyrost popularności. Jego utwór „Owoce” (wypuszczony w lutym) do niedawna miał zaledwie 3.000 wyświetleń na YouTubie. Dziś ma już 1.300.000. Jeśli jeszcze go nie znałeś to wkrótce poznasz.
Fonciak –
aktywny wydawniczo od roku 2016, w którym zaprezentował słuchaczom dwa albumy – Platon’s Cave oraz Młode Raki. Najnowszy i najbardziej kompletny album o nazwie „Atlf4” przedstawił w 2019 roku. Występował zarówno w brudnych spelunach, których nazw nie spamiętał chyba nikt jak i na dużych festiwalach, które przyciągają tłumy jak w przypadku koncertu u boku Jana-rapowanie na Polish Hip Hop Festivalu 2017
Spezzacuori
Bartek z Warszawy, robi muzykę, bo lubi. Pseudonim artystyczny ,,SPEZZACUORI”. W swojej muzyce stawia mocno na prawdziwość i charyzmę, ale coraz częściej to brzmienie i melodyka stają się jego priorytetem.

Pierwszy singiel już dziś o 16:00 na YouTube!