Dirty Dancing i Sory Fabijańskiego, singiel od Pięć Dwa || #DziejeSie

Dirty Dancing i Sory Fabijańskiego, singiel od Pięć Dwa || #DziejeSie

Dwa nowe single ” Dirty Dancing” i „Sory” od Fabijańskiego, a w nich atak na Quebonafide? Nowy singiel od Pięć Dwa, mah-up od Przemka Fergusona, nowy Qry, i nowy Szymi Szyms. #DziejeSie


Temat raper-aktor aktor-raper powraca w ostrym numerze „ Dirty Dancing ”, któremu towarzyszy na zasadzie Ying i Yang refleksyjne „Sory”. Oba numery znajdziecie w serwisach streamingowych, a połączone video na kanale YT Asfalt Records. W ten piątek premiera albumu „Primityw”!

Klip do utworów „Dirty Dancing” oraz “Sory” jest oddolnym działaniem grupy twórców wizualnych w składzie: Sebastian Fabijański (koncept – reżyseria), Bartosz Szyszko (zdjęcia) oraz Maciek Rożek (montaż). Za produkcję muzyczną utworów odpowiadają kolejno 9797 oraz LOAA. Miks i mastering to dzieło DJ Haema. 

Premiera albumu „Prymityw” już w najbliższy piątek – 12 czerwca. Krążek zamówicie na AsfaltShop.pl


Idziemy jak mrówka po wstędze möbiusa…

Najnowszy, trzeci już singiel z nadchodzącej płyty Pięć Dwa – Tölgy Föld. Premiera 26.06.2020
Preorder zamówisz tylko na http://sklep.52debiec.pl


„XXL” to trzeci singiel projektu Dobre Ryje EP Przemka Ferusona i Kudla. To ostatnia chwila aby zamówić CD w wydaniu fizycznym.

Album zamówicie na GunTalkMusic.pl

Dobre Ryje EP to esencja klasyki rapu, klasyczne pętle wyprodukowane przez Kudla opatrzone w cięte pancze Przemka Fergusona.
Produkcja jest pokłonem w stronę złotych lat Hip – Hopu.
Odbiorca może spodziewać się błyskotliwych punchlinów okraszonych klasycznymi produkcjami z mocną stopą. Duet swoją współpracę zapoczątkować pragnął klasyczną konwecją, która oddaje ich umiłowanie do trueschoolowych brzmień. W paru słowach album zdefiniować można jako emocjonalne brzmienia, na których położone zostały nietuzinkowe linijki.


„GRY” to drugi singiel zapowiadający album Qry // ZetHa, który ukaże się w już niebawem!


„Tarantule” to kolejny singiel od Szymi Szymsa promujący album „Tokio Hotel”, który ukaże się na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku.

Album zamówicie na QueShop.pl

,,TOKIO HOTEL” to debiutancki album Szymiego Szymsa, który zostanie wydany nakładem QueQuality na przełomie czerwca i lipca bieżacego roku. Tytuł to duża alegoria obrazująca meandry umysłu artysty. Każdy z numerów tworzących krążek to symboliczny pokój, w którym raper w mocno ekshibicjonistyczny sposób opowiada o ostatnich miesiącach swojego życia. Głośno mówi o swoich marzeniach, upadkach i relacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.