Oxon zapowiada nowy krążek! Singiel od DJ Decksa! || #DziejeSie

#DziejeSie w piątek! Oxon wrzucił do sieci pierwszy singiel z nadchodzącego krążka! DJ Decks zebrał czołówkę poznańskiej sceny w singlu „Siedem”, a Rena z kolejną zapowiedzią krążka!


Oxon, po dwóch latach od wydania albumu „Ktoś ZupełNiezwykły”, wraca z nowym krążkiem! Na nowej płycie usłyszymy 10 premierowych numerów, za produkcję których w całości odpowiada Sarnvla. Gościnnie na płycie udzielili się Pawełek, Kojot i Adam Burek. Premiera krążka już 25 czerwca!

ALBUM ZAMÓWICIE NA https://oxonsarnvla.pl

„Lifter” to album, na którym bangery przeplatają się z emocjonalnymi utworami, a całość okraszona jest urozmaiconą, często podśpiewywaną nawijką na bogato zaaranżowanych bitach. Synthwave łączy się tu z folklorem, westcoast z szantą, a klasyczne rapowe brzmienia z gitarami oraz elektroniką. To odważny, samoświadomy projekt, który łączy pozytywną życiową treść z imponującą i zróżnicowaną formą.

Płyta jest efektem współpracy krakowskiego rapera Oxona z producentem Sarnvlą. Duchowy spadkobierca albumu „Z tym będzie Ci jeszcze łatwiej”, gdzie każdy utwór ma na celu poprawiać humor i podnosić słuchaczom nastrój, a twórcom poprzeczkę. Jest tu hitowość „Supermocy”, klimat „Słuchaj mnie”, oraz osobiste treści, które prezentował nam „Ktoś ZupełNiezwykły”. To jednocześnie pierwsza płyta w całości wyprodukowana przez Sarnvlę, który ma na swoim koncie wieloletnią działalność koncertową, a po jego produkcje zaczyna sięgać coraz więcej artystów.

Materiał został zarejestrowany i zmiksowany w 315 studio, gościnnie można usłyszeć Kojota, Adriana Burka oraz beatboxera Pawełka. Autorem fotografii wykorzystanych w poligrafii albumu, w tym zdjęcia okładkowego, jest Maciek Zięba, który odpowiada również za oprawę wizualną i projekt wydania.


DJ Decks zebrał śmietankę poznańskiej sceny we wspólnym numerze „Siedem”, do którego klip znajdziecie już na YouTube. Singiel zapowiada „Mixtape VI” w edycji limitowanej, którego premiera już 17 lipca 2020 roku.

Album zamówicie na DJDECKS.PL

DJ Decks zrobił niespodziankę swoim fanom i przygotował reedycję „Mixtape 6” – albumu, który dwa lata temu zyskał ogromną popularność i dzień po premierze osiągnął status złotej płyty!

Kolekcjonersko-limitowana wersja „Mixtape 6” będzie zawierać dwie płyty CD. Pierwsza z utworami, które pierwotnie znalazły się na poprzednim wydawnictwie DJ-a Decksa z dodatkowym singlem „Siedem” oraz druga z instrumentalnymi wersjami nagrań. Całość będzie wydana w nowej, uszlachetnionej szacie graficznej, którą wykonał Forin. Ponadto, w pakiecie preorderowym znajdzie się autograf poznańskiego producenta.
DJ Decks zadbał także o to, żeby każdy egzemplarz był wyjątkowy, dlatego krążki będą numerowane!


Rena postanowiła dostarczyć nam kolejną, potężną dawkę pozytywnych muzycznych doznań prezentując drugi singiel zapowiadający nową płytę – „W moim mieście” z gościnnym udziałem Marleny Patynko. Utwór ten mocno odbiegając od hardcorowo-ulicznej konwencji poprzedniego singla, kolejny raz udowadnia nam stylistyczną wszechstronność Reny, która nie tracąc swojej autentyczności potrafi świetnie odnaleźć się w różnych, często odległych od siebie klimatach muzycznych. Nowoczesny, bujający podkład muzyczny, tekst niosący pozytywny przekaz, który Rena wyraża tym razem nie tylko za pomocą technik rapowych z najwyższej półki, ale i za pomocą swoich nieodkrytych do końca talentów wokalnych, w połączeniu z bezdyskusyjnie arcymistrzowskimi partiami wokalnymi Marleny Patynko, dają nam uzasadnione przeczucie, że „W moim mieście” jest pewnym kandydatem na radiowy przebój tego lata.

Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.