Ballantine’s True Music Stage –premierowe koncerty na żywo!

Ballantine’s True Music Stage –premierowe koncerty na żywo!

Ballantine’s True Music Stage –premierowe koncerty na żywo
Zobacz Płomień 81 i Rasmentalism spod samej sceny

Rusza nowa odsłona znanego na całym świecie autorskiego projektu True Music. Tym razem, by wspierać artystów, którzy z uwagi na pandemię nie mogli spotkać się ze swoimi fanami i zaprezentować swoich najnowszych płyt, odbędą się wyjątkowe koncerty online. Dzięki temu już niedługo na Ballantine’s True Music Stage pojawią się z premierowym materiałem na żywo Płomień 81 i Rasmentalism.

Nowa odsłona projektu True Music to kolejna odpowiedź na potrzeby fanów muzyki w czasach pandemii. Po stworzonym razem z Boiler Room cyklu „Streaming from Isolation”, gdzie łączono fanów i artystów podczas „domowych” spotkań na żywo z elektronicznymi brzmieniami, przyszedł czas na nową akcję. Teraz Ballantine’s wraca do miłośników hip hopu z zaproszeniem na darmowe, otwarte dla wszystkich koncerty online –z pełnym, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem, scenografią i efektami. Co więcej, zostanie uruchomiony specjalny chat dla uczestników koncertu, by mogli poczuć klimat wspólnej imprezy i razem przeżywać to muzyczne wydarzenie. Ballantine‘s True Music Stage to zupełnie nowy kierunek dla koncertów online.

Do projektu zaproszono artystów, dla których liczy się pasja i odwaga przekraczania artystycznych barier. Ich albumy zmieniły polską rzeczywistość muzyczną, a teraz premierowe występy wyznaczą zupełnie nową jakość wirtualnych koncertów. Zarówno dla ekip Płomień 81 jak i Rasmentalism będzie to pierwsza okazja, byna żywo zaprezentować materiał z ich najnowszych albumów.

Koncert duetu Płomień 81 odbędzie się już 17 czerwca o 20:00. Tego dnia Pezet i Onar po raz pierwszy zagrają przed publicznością kawałki z płyty „Szkoła 81”, która ukazała się 20 marca –na chwilęprzed wprowadzeniem ograniczeń związanych z COVID-19.

Rasmentalism fot. Ania Bystrowska

Na koncert premierowy Rasmentalism fani nie będę musieli czekać tak długo. Odbędzie się on już 1 lipca, nie całe 2 tygodnie po planowanej na 19 czerwca premierze albumu „Geniusz”.

Oba wydarzenia transmitowane będą na oficjalnym fanpage’u Ballantine’s:
https://www.facebook.com/BallantinesPoland/