Hotel Maffija nadchodzi, w sieci nowy Gedz! || #DziejeSie

Hotel Maffija nadchodzi, w sieci nowy Gedz! || #DziejeSie

SB Maffija zakłada Hotel Maffija i zapowiada album! W sieci ukazał się też „Urwis” od Gedza, nowy singiel Rasmentalism, teledysk od donGuralesko, nowy Wysokilot i jeszcze kilka rzeczy w tym nowy Bokun! #DziejeSie


Przyszedł czas na stworzenie pełnoprawnego albumu SB Maffiji! W tym celu udaliśmy się na północ Polski, zabraliśmy ze sobą NOBOCOTO Studio i w specjalnie na tę okazję wynajętym domu, który nazwaliśmy Hotel Maffija, postanowiliśmy stworzyć na waszych oczach pierwszy Maffijny album.

Kawałki, które na nim usłyszycie, będą powstawały codziennie od niedzieli 31 maja do piątku 5 czerwca i jak tylko zostaną ukończone, będziemy je publikować na naszym kanale i platformach streamingowych. Pierwszy singiel, tytułowy „Hotel Maffija”, jest już dostępny na naszym kanale.

Pomyśleliśmy, że byłoby fajnie, gdybyście mogli uczestniczyć w powstawaniu tej płyty i zobaczyć od środka nasz wyjazd, dlatego zabraliśmy ze sobą ekipę video, dzięki której codziennie na naszym kanale pojawi się vlog z poprzedniego dnia. Przed wami pierwszy odcinek!

Album zamówicie na SBMSTORE.PL

Hotel Maffija to powstający w tym momencie projekt muzyczny. O jego koncepcji wypowiedziała się sama ekipa.

“Pomysł wspólnego wyjazdu w naszych głowach kłębił się od conajmniej kilku lat, ale okoliczności nigdy na to nie pozwalały. Z pomocą przyszły odwołane koncerty. Jesteśmy na Kaszubach, wynajęliśmy dom, zbudowaliśmy na miejscu dwa polowe studia. Gramy na konsoli, jemy, śpimy, spacerujemy, freestylujemy i nagrywamy kawałek za kawałkiem. Wszystko powstaje na bieżąco od muzyki, przez video, oprawę graficzną po to co dzieje się w internecie. Wszystko rejestruje kamera. Jeśli nic nas nie zatrzyma 6 czerwca Hotel Maffija stanie się debiutancką płytą SB Maffiji. Trzymajcie za nas kciuki.”

Data premiery będzie opublikowana tak szybko jak to możliwe. Więcej informacji wkrótce.

PREORDER JEST LIMITOWANY CZASOWO I TRWA DO 6 CZERWCA DO GODZINY 23:59.           


Gedz wrzucił do sieci nowy numer pt: „Urwis”. Za produkcję utworu odpowiadają Chris Carson, Guavo i 808bros. Obecnie nie ma informacji czy singiel promuje jakiś nowy album więc, zostało nam czekać.


donGuralesko chyba planuje teledyski do każdego numeru z nowego krążka, bo w sieci ukazał się kolejny, do numeru „Yabadabadoo” za produkcję którego odpowiada Ceha! Numer pochodzi z albumu „DZIADZIOR”.

Album zamówicie na donGuralesko.pl


„Góra dół góra dół” to piąty singiel promujący album pt. GENIUSZ. W numerze gościnnie udzielili się Schafter i Pezet. Premiera albumu już 19 Czerwca 2019 roku.

Album zamówicie na Rasmentalism.com


Na kanale YT Asfalt Records oraz platformach streamingowych pojawił się teledysk i singiel BOKUN “Zero”. Video jest dziełem szczecińskiego kolektywu “Kinomotiv”. Jak komentuje sam artysta: “Zero – to chilloutowa bomba zbudowana na podobnym kontraście, co poniższe porównanie: smutna refleksja  łączy się z laidbackową muzyką w sam raz na letni zachód słońca.” Utwór zwiastuje nadchodzący album BOKUN’a pt. “Pilliada”, którego premiera została wyznaczona na 19 czerwca. Za zdjęcia oraz oprawę wizualną projektu odpowiada Maciek Pestka. Kwestie postprodukcyjne (mix & mastering) spina ENZU. Wydanie fizyczne płyty BOKUN “Pilliada” zostało przygotowane w Limitowanej Edycji Specjalnej, jest ograniczone do 1000 egzemplarzy i zawiera drugą, dodatkową płytę CD z wersją instrumentalną albumu.

Płyta dostępna jest w przedsprzedaży wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego www.asfaltshop.pl


Wysokilot w kolaboracji z ekipą Ćpaj Stajl wrzucili do sieci wspólny numer z okazji wczorajszego Dnia Dziecka.

Jeden jest Super, drugi Style, czyli Szulas Szu i Andrzej Groch prezentują drugi singiel ze swojego, trzeciego albumu „Wszystko”. #SuperStyle Premiera teledysku zbiegła się z oficjalną premierą krążka #DzieńDziecka Video zrealizowane przez notnutvideos powstało do nostalgicznego numeru – „Człowiek z wysokiego zamku”. Dodatkowe partie wokalne zaśpiewała Zuzanna Janosik, a za mix i mastering odpowiada WDK/Holosonix. Ujęcia z drona to dzieło Drone&More.

„Wszystko” można zamówić bezpośrednio od duetu poprzez ich profile na Facebooku oraz Instagramie lub pisząc na adres: superstyleoficjalnie@gmail.com