Kartky, Kuba Knap, Cira, Piotr Cartman, donGuralesko || #DziejeSie

Kartky, Kuba Knap, Cira, Piotr Cartman, donGuralesko || #DziejeSie

Weekend za nami, więc czas podsumować co się w trakcie niego wydarzyło! Kartky wrzucił do sieci dwa nowe numery, Kuba Knap z nowym teledyskiem, donGuralesko w nowym klipie pokazuje swoje stare zdjęcia, a do tego jeszcze nowy Piotr Cartman. #DziejeSie


W sieci ukazały się dwa nowe numery od Kartkyiego – „ź l i” który wyprodukowali leśny & newlight$, oraz „harlequin vertigo” za któego produkcję odpowiada faded dollars.

Oba numery zapowiadają nowy album Kartky pt: „Outside Of Society LP”, który ma się ukazać w Lipcu tego roku.


donGuralesko wrzucił do sieci kolejny teledysk, a raczej pokaz slajdów promujący album „DZIADZIOR”, który ukazał się 22 maja.

W teledysku możecie zobaczyć całą masę zdjęć z dzieciństwa poznańskiego rapera.

„DZIADZIOR” zamówicie na donguralesko.pl


W sieci ukazał się numer od Ciry, który pochodzi z albumu „Chada: Jesteś Legendą”.

Ponad 40 raperów, 20 czołowych producentów, ekskluzywne wydanie 2 CD i atrakcyjne bonusy – jeden z najbardziej wymagających projektów w historii Step Records już niebawem ujrzy światło dzienne! Przez ostatnie kilkanaście miesięcy opolska wytwórnia pracowała nad wyjątkowym albumem „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”. To dwupłytowa kompilacja, na której zarówno przedstawiciele starej jak i nowej szkoły w autorski sposób interpretują utwory śp. Tomka Chady. Singlem otwierającym przedsprzedaż płyty jest swoisty hymn ulicy – utwór „Operacja Prawda” w wykonaniu Kaczego oraz Nizioła!

Album zamówicie na Preorder.pl


Kuba Knap nie zwalnia tempa przy promocji albumu „Kuchnia Polska/Testament” i wrzuca do sieci nowy teledysk promujący ten album.

„Zawsze miałem proste tyrki, gdzieś na najniższym szczeblu płac. Miałem ich dużo i zostawałem na krótko, ale wnioski zostają na całe życie. Ludzie tworzą miejsca i są ratunkiem a ja miałem pod tym względem masę szczęścia. Gdzie bym nie robił, to dzięki ludziom było dobrze.”

Album zamówicie na WCK47.com


Na kanale QueQuality ukazał się pierwszy singiel zwiastujący debiutancki album Piotra Cartmana.

,,Zdecydowanie nie jest to lekki materiał ale musi być taki ponieważ oddaje to jak się czułem pisząc go. Inaczej nie byłby autentyczny, lubię się bawić mrokiem i ciemnymi klimatami. Pojawi się paru innych producentów ale głównie stawiam na współpracę z Senso bo totalnie kumamy siebie muzycznie i mamy zajawę na ten sam klimat. Lubimy agresywną, mroczną muzykę która wybija szyby z okien. Długo zastanawiałem się nad nazwą albumu, ostatecznie stwierdziłem, że ,,Strefa Dyskomfortu” pasuje najbardziej. Tworząc ten projekt opuściłem swój ciepły kąt i wyrzucałem z siebie rzeczy które siedziały mi w głowie od dawna.” ~Piotr Cartman

Album zamówicie na QueShop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.