Hope For The Beast, Czarny Swing i Nienajseksowniejsze EP

Hope For The Beast, Czarny Swing i Nienajseksowniejsze EP

Piątek wjechał z mocnymi premierami! Dziś dostaliśmy
mocny album od VNM-a czyli „Hope For The Beast”,
EP-kę od Adiego Nowaka czyli „Nienajseksowniejsze EP”
i album od Miłego ATZ – „Czarny Swing”.

Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.

ALBUM ZAMÓWICIE NA DENEKSTBEST.COM

Na Hope Fore The Beast znajdziemy 11 premierowych utworów, w których gościnnie udzieliło się 6 gości.


Płyta „Czarny Swing” nie tłumaczy do końca samego terminu w teorii, tłumaczy go w praktyce. Brzmieniowo jest to fuzja wszelkich zajawek Atezeta (od UK garage przez grime, lo-fi hip hop, drum n bass aż po przeróżne „cykacze”) z zajawkami producentów, z którymi czynnie współtworzył i aranżował numery. Konceptem jest flow w praktyce – z tej płyty nie dowiesz się jak żyć ale na pewno będziesz czuł, że żyjesz. Celem twórców jest między innymi przekonanie tych, którzy lubią słuchać muzyki z telefonu do podjęcia decyzji o kupnie domowego hifi z dobrym subem, bo tam na dole też rozgrywa się gruba akcja.

ALBUM ZAMÓWICIE NA MILYATZ.PL

Na krążku znajdziemy 15 premierowych numerów, w których udzieliło się 7 gości.


„Nienajseksowniejsze EP”, to pierwszy projekt Adiego Nowaka w barwach SBM. Na EP-ce znajdziemy 8 premierowych numerów!

Dziś mamy ostatni piątek maja, a to oznacza, że premierę ma pierwszy projekt Adiego Nowaka pod szyldem SBM Label – minialbum „Nienajseksowniejsze”! ?
Minęło pół roku odkąd powitaliśmy Adiego w swoich szeregach, a on w tym czasie zdecydowanie zdążył pokazać się z bardzo dobrej strony. Po singlu „Hello Win” i kilku mocnych zwrotkach na festiwalowym mixtapie „Maffija Jest Na Zawsze”, przyszedł czas na pełnoprawny materiał prawdopodobnie najbardziej ekscentrycznego reprezentanta SBM.
„Nienajseksowniejsze” to ośmiokawałkowy zapis jedynych w swoim rodzaju refleksji Adiego na temat jednego z najważniejszych elementów naszego życia, czyli relacji damsko-męskich. Płyta nie tylko okładką i tytułem nawiązuje do pierwszego projektu Adiego Nowaka, który ukazał się już ponad 4 lata temu – podobnie jak wtedy, nie usłyszycie na niej również żadnych gości, więc można powiedzieć, że wokalnie jest to jego w pełni solowy projekt.
Przekonajcie się sami co według Adiego jest „Nienajseksowniejsze” – płyta czeka na wasz odsłuch na naszym kanale oraz na wszystkich platformach streamingowych!

Album jest darmowy i znajdziecie go w serwisach streamingowych, a także w całości na kanale SBM Label.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.