Jarecki na Dzień Matki, teledysk od Łony i Webbera! || #DziejeSie

Jarecki na Dzień Matki, teledysk od Łony i Webbera! || #DziejeSie

Dziś mamy Dzień Matki i z tej okazji Jarecki nagrał nowy numer! Do tego w sieci nowy teledysk od Łony i od Webbera, nowy Intruz i kolejny singiel od Szymi Szymsa!


Czuję ogromną radość i satysfakcję, że udało mi się odnaleźć odpowiednią przestrzeń i odpowiedni tekst, żeby wyrazić to co czuję. A co czuję? Ogromną wdzięczność i szacunek do mojej mamy. Za to, że nauczyła mnie kochać i że dała mi narzędzia do tego, żebym mógł wyrażać się poprzez muzykę. Tylko muzyka pozwala mi wyrażać siebie tak, jak chcę. Tylko ona daje mi możliwość mówienia o rzeczach naprawdę ważnych.

Dlatego dzięki muzyce właśnie, chciałbym podziękować mojej mamie – za każdy dzień, za każdą lekcję, za odwagę i za to, że wbrew przeciwnościom losu pokazała mi jak czuć i dawać wolność innym i jak być zawsze otwartym na ludzi.

Dzień Matki to doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie o tym co w życiu jest naprawdę ważne. Sam otwieram teraz te drzwi. Sam jestem rodzicem i wiem, jak dużo pracy wymaga wychowanie dzieci. Mamo – w dniu twojego święta i każdego innego dnia – dziękuję!

Utwór inspirowany wierszem Tadeusza Kubiaka „Utwór na dzień matki” Specjalne podziękowania dla Małgi Kubiak.

Utwór dostępny na wszystkich platformach streamingowych: http://www.soundline.biz/JareckiMamo/


Łona i Webber wrzucili do sieci teledysk do numeru „Samba Domowa” w którym wzięli udział fani, którzy wysłali swoje nagrania w ramach #SambaDomowa.

Numer znajdziecie na płycie „Śpiewnik Domowy”, a album zamówicie na https://sklep.dobrzewiesz.net

Łona i Webber wracają po prawie czterech latach od „Nawiasem mówiąc”, tym razem z epką. „Śpiewnik domowy” to siedem premierowych piosenek (i jeden remiks), składających się na najbardziej koncepcyjne wydawnictwo szczecińskiego duetu. Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku” z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost: z domu.


„Muza, tripy, luźne życie” pochodzi z albumu „Hotel Indahouse”, który jest dodatkiem do albumu „Tokio Hotel”.

Album zamówicie na QueShop.pl

,,TOKIO HOTEL” to debiutancki album Szymiego Szymsa, który zostanie wydany nakładem QueQuality na przełomie czerwca i lipca bieżacego roku. Tytuł to duża alegoria obrazująca meandry umysłu artysty. Każdy z numerów tworzących krążek to symboliczny pokój, w którym raper w mocno ekshibicjonistyczny sposób opowiada o ostatnich miesiącach swojego życia. Głośno mówi o swoich marzeniach, upadkach i relacjach.


INTRUZ prezentuje kolejny singiel z klipem „Białas”. Raper promuje swój drugi solowy, ale pierwszy legalny krążek „LOKALNY CHŁOPACZEK”, który premierę będzie miał już 29 maja. Za warstwę muzyczną odpowiada Phono CoZaBit, a klip to dzieło Filop Studio.

Album zamówicie na preorder.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.