Dark wraca już w czerwcu! Netflix wrzucił zwiastun!

Dark wraca już w czerwcu! Netflix wrzucił zwiastun!

Czekaliście? To się doczekaliście, jeden z najlepszym europejskich seriali na Netflixie wraca! Dark bo o nim mowa wraca z trzecim sezonem już 27 czerwca, a w sieci ukazał się pierwszy zwiastun!

Ostatni cykl wkrótce się zacznie. Czy pętla w końcu zostanie przerwana? Dowiesz się już 27 czerwca. Tylko na Netflix.

Jeśli zapomnieliście co wydarzyło się w poprzednich, dwóch sezonach, to łatwo możecie to nadrobić wchodząc na Netflix. Czuję że chyba szykuje się maraton z pierwszymi dwoma sezonami 😉

Dark ” to niezwykła saga rozgrywająca się we współczesnych Niemczech. Zaginięcie dwojga małych dzieci wydobywa na światło dzienne skrywane sekrety czterech rodzin i zaburzone relacje pomiędzy ich członkami. Wypadki przedstawione w dziesięciu godzinnych odcinkach przybierają nadprzyrodzony obrót niepozostający bez związku z wydarzeniami, które miały miejsce w miasteczku w 1986 r.


Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 183 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.