Pro8l3m nieoficjalnie, nowe single VNM-a, KPSN zapowiada krążek!

Pro8l3m nieoficjalnie, nowe single VNM-a, KPSN zapowiada krążek!

Pro8l3m nieoficjalnie, a konkretnie to w sieci nieoficjalny teledysk do numeru „Street Fighter”, dwa single w jednym klipie od VNM-a, KPSN zapowiada krążek, podobnie jak donGuralesko, którego nowy album ukaże się jutro. Dodatkowo pierwszy singiel od Adiego Nowaka i od Vixena!


Oskar i Steez wrzucili do sieci nieoficjalny teledysk promujący album „Art Brut 2”, który ukazał się 6 marca 2020 roku.

Video materiały nadesłane anonimowo.

Całość materiału oparta została o sample z polskiej muzyki z lat 70, 80 i 90. Numer „Street Fighter” wykorzystuje fragment kompozycji zespołu SBB pt. „Ze słowem biegnę do Ciebie” / muzyka: Józef Skrzek, słowa: Julian Matej / Polskie Nagrania / Muza / 1977.

Album zamówicie na Pro8l3m.pl, oraz znajdziecie go w serwisach streamingowych.


Czwarta odsłona albumu Hope For The Best to mix dwóch utworów z tego wydawnictwa o tytułach „Na pewno nigdy” oraz „Umrzesz”. Pierwszy z nich próbuje wdrożyć nowy twist do nieśmiertelnej maksymy, przy czym drugi bada świadomość słuchacza w kwestii nieuniknionego.

Album zamówicie na https://www.denekstbest.com

Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.


„Hefajstos” to kolejny singiel promujący nowy, solowy album donGuralesko, którego premiera już jutro!

Album możecie kupić na donguralesko.pl

22 lata na scenie. 2200 koncertów. 20 płyta w łącznej dyskografii DGE w 2020 roku. DZIADZIOR to najbardziej hip-hopowy album w karierze rapera. Prawdziwy longplay, 74 minuty bezkompromisowego rapu (więcej nie mieści się na CD), 21 tracków, 9 gości, 9 producentów, 3 djów. RAP! DZI-DZI-DZIADZIOR!


Def Jam Recordings Poland prezentuje pierwszy singiel „Drzwi” zapowiadający drugi legalny album KPSN’a pt. „NOWY BOOMBAP” Gościnnie w utworze udzielają się Sarius oraz HVZX.

Tak o utworze i albumie mówi sam autor: „Wahania nastrojów towarzyszą mi od kiedy byłem szczylem, pół roku miewam doła, nie wiem sam co robię i zaszywam się sam w sobie, w drugiej połowie pracuję za stu i czerpię z życia jak najwięcej, ten projekt rodził się w bólach, bardziej tych „przyjemnych” niż „nieprzyjemnych” – jest pora na zabawę, jest pora na gorycz.

Utwór „Drzwi” ma proste przesłanie, cieszmy się tym co mamy zamiast sobie stawiać „sztuczne poprzeczki”. Premiera albumu przewidziana jest na ostatni kwartał tego roku. Preorder oraz kolejne single niebawem.


Na kanał SBM Label wleciał pierwszy singiel od Adiego Nowaka, promujący EP-kę „Nienajseksowniejsze EP”, której premiera już 29 maja.

Nienajseksowniejsze to quasi-neo-Nienajprawdziwsze. Puszczam oczko w kierunku tamtych czasów, zarówno brzmieniowo jak i w różnych odtwarzanych stanach świadomości dobieranych pod dany utwór. Należy się jednak spodziewać, że to oczko, to jedynie kropla w gęstej cieczy popierdoleństwa, które musiało ze mnie wypłynąć. Na początek jutro cukierasek, a potem Was wciągnę w mój mrok ?


MaxFloRec prezentuje „Płyń” Vixena. Choć trwają intensywne prace nad następcą dwupłytowego SERCA, nie wiadomo jeszcze, czy singiel znajdzie się na nadchodzącym albumie. Teledysk powstał dzięki fanom artysty, którzy wzięli udział w jego challengu. Jakiś czas temu Vixen zaprosił słuchaczy do wspólnej zabawy, udostępniając na platformie TikTok filmik, w którym tańczy do refrenu utworu. Każdy, kto wrzucił na platformie swój filmik z tańcem, znalazł się w powyższym klipie. Montażem obrazka zajęła się ekipa Manolo Filmy. Za produkcję numeru odpowiada Kontrabandz.


Utwór pochodzi z najnowszej płyty Pięć Dwa – Tölgy Föld. Premiera czerwiec 2020.

Album zamówicie na https://sklep.52debiec.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.