Czarny HIFI i Skip, nowy Tede i singiel od JWP/BC || #DziejeSie

Czarny HIFI i Skip, nowy Tede i singiel od JWP/BC || #DziejeSie

Lato zaczęło się w tym roku trochę wcześniej, bo Czarny HIFI i Skip nagrali razem letni numer. Do tego Tede znalazł dziewczynę z klubu techno, ostatni przedpremierowy singiel od Przyłu i pierwszy singiel z nowego krążka JWP/BC.


Lato zaczęło się w tym roku trochę wcześniej! Czarny HIFI i Skip nagrali wspólny letniak który od dziś śmiga w sieci!

Nagrywając ten numer ze Skipem chcieliśmy zrobić kawałek, który będzie pachniał wiosną, latem i luzem. W obecnej sytuacji to chyba bardziej hymn wyjścia z lockdownu ; ) Powoli wygrzebujemy się z domów, stałem już wczoraj w korku. Miejmy nadzieję, że zaraz będziemy normalnie spotykać się z ziomkami. Nad morzem, w górach czy gdzieś pomiędzy. Z fartem!

Warto też wspomnieć że miesiąc temu Czarny HIFI wrzucił swój numer z Bonsonem i Skipem – „Ostatnie Szlugi„.


„KOLEDZY” TO NOWE WYDAWNICTWO OD EKIPY JWP/BC, NA KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ KILKANAŚCIE PREMIEROWYCH UTWORÓW. MATERIAŁ POWSTAWAŁ NA PRZESTRZENI OSTATNICH DWÓCH LAT W RÓŻNYCH KONFIGURACJACH, KLIMATACH I STYLACH. CAŁOŚĆ ZMIKSOWAŁ FALCON1, KTÓRY SKITAMI ORAZ SKRECZAMI WZBOGACIŁ I ZAMKNĄŁ W KLAMRĘ CAŁĄ PRODUKCJĘ.

Pierwszy singiel już w sieci!


„Dziewczyno z klubu techno Jeżeli tak wygląda piekło To ja chce tu być” Tak leci refren nowego singla Tedego który promuje album „DISCO NOIR”. Premiera krążka już na początku czerwca.

Preorder na https://tede.shop

Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż 🙂 Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR. ~TEDE


Drugi singiel promujący album Młodego M pt. „Shit Happens”. Co-Vid z czasów Korona Wirusa.


BOR RECORDS przedstawia trzeci singiel promujący album AERO – GHETTOBLASTER. W kawałku „CO SIĘ STAŁO?!” gościnnie udzielił się JODA. Przypominamy że, na www.borshop.pl cały czas istnieje możliwość zamówienia albumu „GHETTOBLASTER” w pakiecie preorderowym!

Premiera albumu „GHETTOBLASTER” przewidziana jest na 29.05.

”Ghettoblaster” to debiut Aero w szeregach BOR RECORDS. Pochodzący z Gdańska raper zabiera nas w podróż po tętniących klimatem nadmorskich osiedlach. Za muzykę na albumie odpowiada szereg producentów oraz raperzy, którzy ze smakiem uzupełniają klimat całości płyty. Na albumie nie znajdziecie wesołych melodyjek rodem z jingli reklamowych, wręcz przeciwnie sporo 808 i przekrój treści od sentymentalnych po skrajnie osiedlowe.


W piątek premiera debiutanckiego albumu Przyłu, więc na QueQuality wleciał ostatni singiel z tego krążka.

Album zamówicie na QueShop.pl

,,JUNIPER” z ang.: jałowiec, od jałowej ziemi lub „jałowego”, czyli męskiego kwiatu. To tytuł debiutanckiego albumu Przyłuca, najmłodszego reprezentanta QueQuality. Krążek przepełniony jest nieskrępowaną szczerością i wysokowibracyjnymi refleksjami. Na ,,JUNIPER” znajduje się aż 14 zróżnicowanych utworów, które przewrotnie jednak składają się w spójną całość. 

,,Emocja. Przy braku jakichkolwiek założeń to słowo najbardziej sunie mi się na usta. Na przestrzeni wielu miesięcy dojrzewałem, rosłem wraz z tym projektem. Czego możesz się po nim spodziewać? Obserwuje to co widzę i piszę. Wewnętrzne dziecko bije się z kandydatem na prezydenta. Płacz w najszczęśliwszym wydaniu. Nazywam się Bartek, a to moja płyta. Dzięki za zaufanie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.