Adi Nowak wydaje EP-kę, Bokun odchodzi z QueQuality!

Adi Nowak wydaje EP-kę, Bokun odchodzi z QueQuality!

To jest #SzybkiNius z szybkimi informacjami! Pierwsza z nich jest taka że Adi Nowak wydaje wkrótce EP-kę w SBM, a druga jest taka że Bokun opuszcza QueQuality, a wytwórnię czekają zmiany! Info niżej:


Adi Nowak wyda EP-kę „Nienajsekswoniejsze” w SBM Label! Jak możemy przeczytać na profilu wytwórni:

Gdy dołączał do SBM, jedni chcieli iść z nim na grzyby, drudzy jechać na wakacje, a jeszcze inni nagrywać lovesongi. My chcielibyśmy wydawać jego albumy i pierwszy krok w tym kierunku zrobimy już 29 maja! To właśnie wtedy, w dniu urodzin Adiego Nowaka, ukaże się jego pierwszy projekt w SBM Label – “Nienajseksowniejsze EP”! ?
Z tej okazji odkrywamy pierwszą kartę, okładkę autorstwa grafika i rysownika Tomasza Pieńczaka. Podobnie jak tytuł, nawiązuje ona do okładki pierwszej, tej lekko pożółkłej EP-ki Adiego, od której zaczęła się jego szalona, muzyczna przygoda.
Dlaczego akurat „Nienajseksowniejsze”? Tego dowiecie się już niebawem, do usłyszenia! ✌?

Warto też wspomnieć że EP-ka została zapowiedziana w #Hot16Challenge Adiego Nowaka:


Drogi QueQuality i Pawła Bokuna rozchodzą się. Po ubiegłorocznej „Paranoi” wypuszczonej na kanale QQ raper kroczyć będzie innymi ścieżkami – poinformował o tym label.

„Pragniemy poinformować, że wspólnie z Pawłem Bokunem podjeliśmy decyzję o zakończeniu naszej współpracy wydawniczej. Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że nasze relacje pozostają w jak najlepszym porządku. Wiemy, że najbliższe plany muzyczne Pawła są ambitne, dlatego trzymamy kciuki za dalszy rozwój jego kariery. Nasz label czeka kilka gruntownych przemian, o czym będziecie mieli szansę przekonać się za jakiś czas. Niebawem poinformujemy Was o kolejnych zmianach, a także o dołączeniu do naszych szeregów nowych twarzy.
Zespół QueQuality”

W podobnym tonie wypowiedział się też sam Bokun:

ELKO
Dziś na oficjalnej drodze wydawniczej rozstajemy się z wytwórnią QueQuality.
Tak po prostu, podajemy sobie serdecznie ręce i idziemy w lewo i w prawo ze szczerym uśmiechem. (Portale nie mamy dla was clickbaitów I’m sorry)
Dziękuję Ci Quebo za kopa i bycie wielką ispiracją od paru ładnych lat.
Dziękuję Ci Dawid za zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy wszystkich naszych wspólnych projektach – kiedy było u mnie bardzo źle nie zastanawiałeś się i zawsze zaproponowałeś pomoc.
Życzę wszystkim zaangażowanym w wytwórnię QueQuality (z Kamilem Eonem na czele) dużo sukcesów i jeszcze więcej radości z ich osiągania.
Paweł „Paweł Bokun” Bokun

B O K U N A T O R S J E S Z C Z E C H W I L K Ę


Na koniec jeszcze Miuosh, który powiedział dlaczego nie weźmie udziału w #Hot16Challenge! Popieracie pana z Katowic?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.