Słońce w tym roku nie wzejdzie || Hip Hop Kemp 2020

Słońce w tym roku nie wzejdzie || Hip Hop Kemp 2020

Jeśli planowaliście w tym roku wycieczkę na Festiwal z Atmosferą czyli Hip Hop Kemp,
to niestety musicie przełożyć plany na kolejny rok.
Słońce w tym roku nie wzejdzie.

I jasne, nie było biletów w polskiej dystrybucji (były w czeskiej) i nie było też żadnych zapowiedzi artystów, ani od czeskiej strony, ani od polskiej strony organizatorów, nie zmienia to faktu że festiwal miał się odbyć, ale niestety sytuacja epidemiologiczna w Europie i na świecie niestety na to nie pozwala.

Ale nic straconego, Hip Hop Kemp powróci w przyszłym roku, ze zdwojoną siłą i miejmy nadzieję potężnym line-up’em!

Zarówno polska, jak i czeska strona organizatorów opublikowała takie krótkie oświadczenie, podając przy okazji nową datę najlepszego festiwalu pod słońcem.

„SŁOŃCE NIE WZEJDZIE W TYM ROKU… 🌤️

Moglibyśmy trzymać się starego, dobrze znanego nam schematu: „kolejny rok, kolejna runda”, „następna edycja”, do tego trochę „tradycji” i hasło „Festiwal z Atmosferą”. W tym roku to jednak zupełnie inna historia.

Możemy mówić o przeznaczeniu, o potasowanych kartach czy zarazie. To, czego nikt z nas nie chciał, ani nie mógł sobie wyobrazić, jest dokładnie tym, co się wydarzy: nie będzie w tym roku Hip Hop Kempu. W naszych sercach pozostaje pustka i cisza. Nigdy wcześniej nie czuliśmy się tak źle.

Jesteśmy pewni, że słońce z kempowego logo wzejdzie ponownie w przyszłym roku. Kemp poszedł na przymusowy urlop. Zbieramy energię, czerpiemy siły i inspiracje, by uderzyć z powrotem lepsi i mocniejsi niż kiedykolwiek. The Saga continues! 🔥

Zanotujcie więc, że w dniach 19–21 sierpnia 2021 r. widzimy się na 19. edycji HHK! ❤️ Tymczasem bądźcie zdrowi, trzymajcie się ciepło i czekajcie na wieści od nas!

Ekipa HHK ✌️

W tym czasie czekania na kolejną edycję, przypomnijmy sobie co działo się na osiemnastce festiwalu 😉

Obraz może zawierać: tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.