Andrzej Duda, Guova, 2sty, Buka czy Piorun || #Hot16Challenge2

Andrzej Duda, Guova, 2sty, Buka czy Piorun || #Hot16Challenge2

Andrzej Duda odpowiedział na nominację Zeusa i z miejsca stał się memem! Przynajmniej tak można odczytać internet. Do tego wleciały zwrotki od Joki, Pioruna i Dario, Guovy, Delekty, WdoWy, 2Stego, Buki czy Mesa i wielu innych!


Zeus nominował Andrzeja Dudę, a ten odpowiedział na wyzwanie i wrzucił do sieci swoje szesnaście wersów! Przy okazji nominował do dalszej gry Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela Bułeckę, Pektus, Braci Golec i premiera Mateusza Morawieckego.


Swoje szesnaście wersów położył też Joka, który do dalszej gry nominował Bartka Mechanika Chyle, Macieja Lipine, Pedro Capo Calma i dziewczynę z Jamu muzycznego 😉


L.U.C. & Rebel Babel Ensemble weszli do #Hot16Challenge2 w swoim instrumentalnym stylu i nominowali Mc.Silk Tymon71 Gutek Wojciech Mann Jacek Sutryk Promoe Asia Koroniewska, Maciej Dowbor, Mariusz Kałamaga, Borys Szyc, Gosia Kożuchowska, Marcin Prokop, Leszek Możdżer!


Piorun kiedy płyta? 😀 Krzysztof Skonieczny, znany jako Piorun z serialu „Ślepnąc od Świateł” odpowiedział na nominację i wrzucił swój numer w ramach #Hot16Challenge2. Gościnnie pojawił się Jan Frycz, szerzej znany jako Dario! Nominacje trafiły do Oskara, Jimka, Siksy, Dream Adoption Society i Run The Jewels.


Guova siedzi na kwadracie jak cała Polska i nawija swoje szesnaście wersów. Nominacje dostali Masia, Marysia Starosta, Monika Miller, Marina Łuczenko.


Delekta dołącza do #Hot16 i wrzuca swoją zwrotkę. Nominacje dostali Kosi JWP, Arsen, Trakmajster, Karol da Costa, Jacek Łągwa oraz INTERNATIONAL: Małgorzata Zwierzyńska


Kolejna kobieca zwrotka w naszym zestawieniu należy do WdoWy, która nominuje Erykah Badu, Szybki Szmal, i kilka innych osób.


Długo nie było 2stego, ale jak już się pokazał to w mocnym stylu. Nominacje dostali Deemz, Kot Kuler, Anatom, Mam na imię Aleksander.


Pelson przy porannej kawie nagrał swoje szesnaście wersów. Nominacje dostali Tomek Lipiński, Grzech Piotrowski.


Tymin się pojawił i odpowiedział na nominację. Do dalszej zabawy nominowani zostali grzegorz wasowski, benio (analogia), miuosh, przemek bros, mateusz klich, konrad michalak, ivan ives.


Po długiej przerwie do sieci wleciał Buka i w rockowym stylu wrzucił swoją szesnastkę! Nominacje dostali K2, Skor, Freddie Mercury i Jimmy Morrison.


Łukasz Stasiak, za pierwszym razem prosto z chodnika wrzuca swoją zwrotkę i nominuje Pjusa, Witold Michalak – Def Jam Polska / Alkopoligamia.com Marcin “Tytus” Grabski – Alfalt Records Dawid Szynol – QueQuality Mateusz “Menagoflex” Jędrzejewicz – Chillwagon Maciej Woć – Sony Music Poland.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.