Mocne powroty i mocne zwroty w ostatni weekend || #Hot16Challenge2!

Mocne powroty i mocne zwroty w ostatni weekend || #Hot16Challenge2!

Mocne powroty i mocne zwroty w ostatni weekend || #Hot16Challenge2!

Akcja #Hot16Challenge2 na SiePomaga.pl osiągnęła w piątek milion złotych i idzie po następny! Tym samym przez cały weekend w sieci pojawiła się cała masa zwrotek zarówno od legend polskiego rapu, nowych graczy, jak i dawno nie widzianych zawodników. A do tego jeszcze kilka zwrotek z nominacji zagranicznych więc weekend był naprawdę mocny!


VNM położył grube linie w swojej szesnastce, przy okazji wyjaśniając swoją obecną sytuację. Do dalszej gry nominowani zostali: WOZZ LOZOWSKI, FONTAM, EMTE, MARIKA i PAPOOSE.


Odkąd wjechał COVID, Rahim czuje się jak urlopowicz, więc wrzuca swoje linie w ramach #Hot16Challenge2 i nominuje do dalszej zabawy Arczistę, Bukę, Cezika, Fokusa, Dejlu i Eminema.


Gdyby dawno nie słyszany Sitek nagrał album w takim stylu, w jaki nagrał swoja szesnastkę, to album byłby gruby! Do dalszej zabawy nominowani zostali Haju, Dziarma, Damian Janikowski, Sztoss.


Pezet pojawił się z Sokołem w jednym studiu i obaj nagrali swoje wersy przy okazji udzielając się u siebie wzajemnie. Łącznie nominowali 10 osób którymi są: Płomień81, Pro8lem, Emas, Małolat, Justyna Święs, Mike Skinner, Kanye West, Max Korzh, PNL, ZIP Skład, Fred Aka Americano.


Pierwszej szesnastki Bober nie nagrał, bo jeszcze nie wiedział co to rap. Ale za to drugą nagrał tak, że kabina odleciała! Będąc już w kosmosie nominował do dalszej zabawy Szesnastego, Pokahontaz, Bonusa BGC, Pueblosa i Tokena!


Gruba szesnastka przyleciała też z Białegostoku, skąd nawinął PIH. Do dalszej zabawy nominowani zostali Kaczor, Dyha, Żółf, Meksyk, Heron, Michał Anioł, Remi.


„Pandemia to parodia” jak nawinął Kali. Ale robi to dla służby zdrowia, więc odpowiedział na nominację, nagrał mocną szesnastkę i nominował do dalszej gry całą Firmę! (Bosski, Tadek, Pomidor, Popek) i Sebę.


Zachrypnięte gardło polskiej rap gry dochodzi do słowa i wrzuca swoją szesnastkę. Nominacje dostali Sitek, Jano PW, Żyto, RAU i DJ 600V.


Wśród rękawiczek i maseczek pojawia się Cira i wrzuca swoją szesnastkę odpowiadając na nominację Waldemara Kasty! Do dalszej gry nominuje Radzias, Kisiel (MichałAnioł), Poszwixxx, Miss God.


Prawdopodobnie najpoważniejsza zwrotka od Żabsona! Do dalszej gry nominowani zostali Yzomandias, Vegas Jones, Monkey 67, Ginger, Sobel, Duszyn, Dziarma i Young Leosia.


Grubson wszedł do RUDEBOY STUDIO i nagrał mocny banger w ramach #Hot16Challenge2! Nominacje poszły do całego 3ODA Crew, Pokahontaz, Kaliber 44, BANG, i Kazika.


A z tymi dziećmi na koniec to nie było planowane, ale jak przyniosłem mikrofon do domu, to mi się wprosili na numer. Sami napisali tekst i wymyślili melodię, więc jak mogłem odmówić?

Nominacje dostali: Emil Blef, Eskaubei, Pater, Tomek Zieliński aka ZLK, Tomek Ćwiąkała (Canal+).


Abrakadabra, trzy i pół wiadra. Hans nagrał swoją humorystyczną szesnastkę i nominował Siepomaga, Małpę, Bobsona, DJ600V, Magierę.


Pawbeats, choć nie jest raperem. to w słusznej sprawie może nim być! Szesnastka nagrana, a nominacje dostali VOGULE POLAND, ANJA RUBIK, STACHURSKY, SILVIU, PASCA i ZBIGNIEW BONIEK.


Największe zaskoczenie pierwszej edycji powraca! ks. Jakub Bartczak odpowiada na nominacje od Tau i nawija mocną zwrotkę prosto z plebanii! Nominacje dostali Wiki Szarkowicz, Lajt, Atezu.


Shellerini wszedł do studia, nagrał mocną szesnastkę i nominował Koniego, Mielcara, Miodu i Jetlagz.


Mocny powrót dawno nie słyszanego Kubana w #Hot16Challenge2! Nominacje dostali Pyskaty, Reno, Siwers i Rafał Pacześ!


W mocno oldschoolowym stylu wleciał Eldo, który usiadł sobie na schodkach, i w przerwie od tworzenia nowej płyty nagrał swoją szesnastkę na bitboxie! Nominacje dostali CeUBe, Jotuze i Dizkret.


Kuba Knap wyjechał na wieś, i położył zwrotkę prosto z przyczepy ciągnika!


Do gry dołączył nominowany przez PIHa gracz z numerem pierwszym czyli Kaczor! Nominacje dostali Kajman, Sara 5tka, Nullo, Pork, Szad, Pysku, Witas.


Fokus wjechał trochę off-bitowo i jadąc do przodu, a potem do tyłu nawinął 32 wersy!


Po angielsku, ale bardzo mocno do gry dołączył Ńemy! Nominacje dostali NAS, Killer Mike, Jay Electronica, 275ers, Steru, CoJemy i Spięty.


Dawno nie widziany i dawno nie słyszany Muflon powraca z gorącą szesnastką!


Prosto ze studia RapNokaut wleciała donatella polskiego rapu – AdMa! Nominacje dostali Wicher, PrzekoTV, Guova, Mitch Dope, Kajson, Jarru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.