Paluch, Taconafide, Hades, Jan-Rapowanie i inni || #Hot16Challenge

Paluch, Taconafide, Hades, Jan-Rapowanie i inni || #Hot16Challenge

Przez ostatnie 24 godziny mieliśmy potężny wysyp gorących szesnastek. Mam ogólnie wrażenie że raperzy konkurują między sobą w tym, kto wrzuci swoją szesnastkę o jeszcze dziwniejszej godzinie. Swoje #Hot16Challenge do sieci wrzucili m.in. Taconafide, Paluch, Had Hades, Jan-Rapowanie, Otsochodzi, Sentino czy Nizioł.
A to nie wszyscy bo lista jest dość długa, a i nominowanych przybywa coraz więcej.


Taconafide zaatakowało #Hot16Challenge nominując w sumie 10 osób którymi są: CatchUp XXL, Tuzza Globale, mlodyskiny, Fisz, Dawid Podsiadło, TPDW, Kukon, Guzior, Fukaj i Sentino. Jest tych nominacji kilka, a na przykład Sentino już odpowiedział, ale o tym niżej.


„W szklance single-malt, mięso medium red”. Paluch wleciał na grubo ze swoją zwrotką i nominował kolejne osoby. Są nimi: Joda, Lipa, Kamel, Major SPZ i PLK


Dobre rzeczy dzieją się tu. Hades wleciał w #Hot16Challenge na mocnym bicie 1988 i nominował Kaliego, Kubę Knapa, RakRaczeja i Zdechłego Osę.


Nominowany przez Lanka – Jan-Rapowanie wjechał ładnie w swoim stylu w szesnastkę i nominował Janigunza, Karwana, Rogala DDL, Eda Sheerana i Pioruna!


Otsochodzi z video follow up’em do Tego Typa Mesa nawinął swoją szesnastkę i nominował Żabsona, Tego Typa Mesa, Margaret i Szopeena!


Ero wjechał w bit mocno i nominował do dalszej zabawy Piha, Peję, Pono i Hudego HZD!


„Siema, pytacie to odpowiadam – nie ma mnie w social mediach z powodu pracy nad projektem. Jestem już bardzo blisko i w dodatku naprawde czuję muzyke jak nigdy. Tama 16tka to zwykły dzień w studiu, w którym przez ostatni miesiąc nie byłem może z 7 razy. W końcu jestem w momencie swojego życia kiedy mogę robić tylko to. Pierwszą część Hot16 wyprodukował Magiera, drugą 2k. Dziękuje wszystkim za wsparcie i zapraszam do pomocy. Dobijajmy do bańki i jeśli jesteś ze mną, to do każdej wpłaty dodaj końcówke 47 np 10,47 – to będzie miłe. 47 to movement, u mnie wszystko ok, do usłyszenia

Nominacje dostali Gverilla, Girson, Oscar, Kooza, Nyck Caution


Szpaku nominował Rolexa, a ten odpowiedział. Przy okazji nominował Młodziana, Jasina, Michu i Karolka


Wesoły hypeman, czyli Krzy Krzysztof po nominacjach nawinął swoją szesnastkę i nominował Rasmentalism, Winiego, Zbyt Mocne, Woddy i Biggi Puppy.


DJ Johny odpowiedział na nominację Lanka i nominował do dalszej gry Benito, ADM, Albiego, Mr. Polska i Janusza Walczuka.


Sentino podziękował dla Quebo za nominację zagraniczną i nawinął swoją 16. Przy okazji nominował Diho, Sokoła i Telsona z Kolonii.


Proceente i Brian nominowali Ryfę Ri, a Ta na bicie Łudiego nagrała mocną szesnastkę i nominowała Pitza, CBR, BRZ, Kulya/Tulym, Vera Icon, Japko, Łudiego z Oldbraddas, Rixona.


Nizioł do dalszej gry nominował Brahu, Wysokilot i TPS ZDR.


Anonimowy ADAM nominowany przez Matę już nie jest taki anonimowy, bo wleciał ze swoją szesnastką i nominował do dalszej rundy VNM-a, Tego Typa Mesa, Distera, a z zagranicznych nominacji ADAM wytypował Logica!


Kara nominowała ZBUKU, a ten całkiem porządną zwrotką odpowiedział na nominację i nominował kolejne osoby! Wśród nominowanych przez ZBUKU znaleźli się m.in Kizo, Śliwa i Intruz!


Białas nominował Czerwina TWM, a ten wszedł do studia i nagrał swoje szesnaście wersów! Do zabawy nominował Bilona, Kizo, Gedza, ATRMF i Diuka ze 102Boyz.


Łysonżi nominowany przez Proceente dołączył do gry i nominował Numer Raza, Gouvę, Krzysztofa Kozaka, Dzi3ciaka.


#Hot16Challenge2 wlatuje do Niemiec i Holandii, bo nominowany przez Białasa – Kronkel Dom nagrał swoją 16-stke i nominował do dalszej gry 257ers, Eight-O, Deamona, Mr.Polskę i Merghani!


Sarius dołączył do gry i nominował O.S.T.R.-a, Kaliego, Tau, Kubę Stemplowskiego, duet producencki Haze, i Oskara z duetu Pro8l3m!

PlanBe dołączył do gry i nominował Tetrisa, Jacusia, Young Igiego, Schaftera i Young Lungsa.


Szopeen szybko odpowiedział na nominację Otsochodzi i nawinął swoją szesnastkę!


Paulina Przybysz odpowiedziała na wezwanie Rosalie i nagrała swoje szesnaście wersów. Nominowała przy okazji Ryfę Ri, Syny, PAL SECAM i Little Simz!


Kukon nie wierzy w wirusa, ale szesnastkę nagrał! Choć nie nagrał jej dla walki z koroną, to też w dobrym celu żeby ratować konie. TUTAJ LINK


Paweł Domagała odpowiedział na nominację Kękę i nagrał swoją piosenkę w ramach #Hot16Challenge! Nominowani przez niego to: Artur Andrus – Jakub Józef Orliński – Duet: Zagi&Michał Wrzos – Igor Herbut – The Teskey Brothers

Powoli zbliżamy się do końca, a wjechał jeszcze Kubańczyk, który do dalszej zabawy nominował Krupka, Vixena, Kaziora, Borysa Kaltermanna i Boxdela!


Joda nominował Aviego, Głowe i Aero!


I na koniec 3 szesnastki od reprezentantów 2115 Gang czyli od Blachy, Kuqe i Flexxy. Razem nominowali kilka osób, a są nimi: Beteo, Paris Platynov, maxxy2115, ali471, Zbigniew Stonoga, Floras, Bokser, Chief Keef, Kiełas, Olsza Kumpel, Adi Nowak, Xayoo_ i Franek Kimono.Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.