VNM z tytułowym, mocnym singlem! Nowy numer od Przyłu!

VNM z tytułowym, mocnym singlem! Nowy numer od Przyłu!

VNM wrzucił do sieci tytułowy singiel promujący album „Hope For The Beast”, a Przyłu udostępnił nowy numer promujący album „JUNIPER”. #DziejeSie


VNM udostępnił w sieci tytułowy singiel promujący album „Hope For The Beast”, którego premiera została przełożona na 29 Maja. Za produkcję utworu odpowiada @chinoap01.

PREORDER ALBUMU ZNAJDZIECIE NA DENEKSTBEST.COM

Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.


Przyłu nie zwalnia tempa przy promocji swojego debiutanckiego krążka. Na kanale QueQuality ukazał się nowy singiel pt: „Huty, zaplecza, amfibie”, w którym gościnnie udzielił się Avi.

Album zamówicie na QueShop.pl

,,JUNIPER” z ang.: jałowiec, od jałowej ziemi lub „jałowego”, czyli męskiego kwiatu. To tytuł debiutanckiego albumu Przyłuca, najmłodszego reprezentanta QueQuality. Krążek przepełniony jest nieskrępowaną szczerością i wysokowibracyjnymi refleksjami. Na ,,JUNIPER” znajduje się aż 14 zróżnicowanych utworów, które przewrotnie jednak składają się w spójną całość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.