Gonciarz podpina się pod #Hot16Challenge, Lanek z szesnastką!

Gonciarz podpina się pod #Hot16Challenge, Lanek z szesnastką!

Dziś w nocy Lanek, którego nominował Taco Hemingway, opublikował w sieci swoją szesnastkę w ramach #Hot16Challenge, dodatkowo do akcji włączył się Krzysztof Gonciarz, który oddzielił nitkę rapową od bekowej i stworzył #Brzydka16Challenge, nominując przy okazji kilka osób.


Dziś w nocy do sieci trafiła kolejna szesnastka nagrana w ramach #Hot16Challenge. Tym razem swoją zwrotkę wrzucił Lanek, którego do udziału nominował Taco Hemingway. Zwrotce towarzyszy krótki kklip nagrany w Górach. Wśród nominowanych przez Lanka znaleźli się Szpaku, Kękę, Jan-Rapowanie i DJ Johny.


Krzysztof Gonciarz podpiął się pod #Hot16Challenge i uruchomił #Brzydka16Challenge oddzielając tym samym nitkę rapową od bekowej. Wraz z dołączeniem do wyzwania, Gonciarz nominował do udziału awieca, Gimpera i Malika Montanę.

My, youtuberzy, pomagamy jak umiemy najlepiej – rapujac. heheszki heheszkami ale zbiorka jest na serio: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge (podpinam sie pod zbiorke hot16 bo w sumie czemu nie)


EDIT: Awięc odpowiedział na wyzwanie Gonciarza!

I przy okazji nominował do udziału Nadzię z Undadasea, Pajaca i Nama Hecc.


Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network


Wcześniejsze szesnastki znajdziecie tu:
http://niumic.pl/dziejesie/hot16challenge/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.