Ero trochę jak Jay-Z, a Qbik nienażarty. || #DziejeSie

Ero trochę jak Jay-Z, a Qbik nienażarty. || #DziejeSie

W czasie kiedy internet opanowała akcja #Hot16Challenge2, nie możemy zapominać też o nowościach które się ukazują. Ero wrzucił do sieci nowy numer, Qbik ze spontanicznym numerem, Skrubol i Jupijej nagrali mixtape, a Epis wrzuca nowy singiel.


Ero wrzucił na swój profil nowy numer, który chciał nagrać na tym bicie kilka lat temu.

Emano, niedawno przypomniałem sobie jak kiedyś chciałem nagrać sobie na tym właśnie bicie jakieś lata świetlne temu… No to zrobiłem to i zapraszam do słuchania luznego numeru dla wszystkich co czują te czasy i ten klimat 5

Ps. Jeśli jest szansa że komuś się spodoba to co nagrałem i ma luźne 2 ,3 zł lub cokolwiek i może, to proszę niech wesprze Dps-y ,każdy grosz tam się przyda, jest to oczywiście nieobowiązkowe miłego. Elo

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/tm3xfv


„NIENAŻARTY” JEST TO SPONTANICZNY SINGIEL, Z POJEBANYM KLIPEM ZROBIONYM NA GREEN SCREENIE. JEST TO KRÓTKA ZAPOWIEDŹ TEGO CZEGO MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ NA MOJEJ NOWEJ PŁYCIE.


Zamów album: https://preorder.pl/epis-dym-knf Epis DYM KNF prezentuje kolejny singiel z klipem „Special”. Utwór promuje piąty solowy album „ATOM”. Za warstwę muzyczną odpowiada Phono CoZaBit, a klip to dzieło ekipy Ace of Art. Album trafi na sklepowe półki 5 czerwca 2020 roku.


SKRUBOL & JUPIJEJ nagrali COV47MXTP. Całość udostępnili w sieci. Na krążku znajdziecie 10 numerów, a gościnnie udzielili się m.in Undadasea, Ryfa, Nin’Jah.

Album możecie pobrać na http://cov47mxtp.pl

Jak masz apetyt na fizyka to cov47mikstape@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.