Białas, Bedoes i Przemek Ferguson, kolejne zwrotki w #Hot16Challenge2

Białas, Bedoes i Przemek Ferguson, kolejne zwrotki w #Hot16Challenge2

Druga edycja #Hot16Challenge nie zwalnia tempa, ledwo co do sieci trafiły zwrotki od Vito, Klocucha czy Norbiego, a już mamy kolejne odpowiedzi od nominowanych. Tym razem swoją lekko spóźnioną szesnastkę opublikował Bedoes, i również lekko spóźnioną zwrotkę wrzucił Białas, a także nominowany przez Matę – Przemek Ferguson.

#EDIT: Jeszcze przed chwilą wleciała zwrotka od Rosalie.!


Bedoes z lekkim spóźnieniem wrzucił do sieci swoją szesnastkę w ramach #Hot16Challenge! Wyjaśnił też czym spowodowane było to spóźnienie, oraz wpłacił dużą kwotę na zbiórkę. Tym samym nominował KUQE 2115, White 2115, Flexxy 2115, Blacha 2115 i Pressa Armani.


Swoją lekko spóźnioną szesnastkę opublikował też nominowany przez Solara – Białas. W video macie pełne wyjaśnienie sytuacji, co było powodem opóźnienia, a dodatkowo w opisie macie zapowiedź płyty!

„Jeżeli jesteście już po przesłuchaniu zwrotki to wiecie już, że Białas postanowił zainicjować album, który pod nieobecność Bonusa zostanie wydany przez Ciemną Strefę, aby podtrzymać jej działalność i zapewnić środki do życia Bonusowi i jego rodzinie. Białas będzie producentem wykonawczym projektu i już niebawem opublikuje singiel inicjujący płytę.”

Nominowani przez Białasa zostali: Pezet, Paluch, Sokół, Czerwin TWM oraz międzynarodowa nominacja Kronkel Dom


Mata nominował Przemka Fergusona do #Hot16Challenge2, a ten odpowiedział i nagrał swoją zwrotkę.
Na kanale Gun Talk Music ukazała się zwrotka Przemka, na bicie który wyprodukował Kudel. To mały smaczek zapowiadający klimaty ich wspólnej płyty.

Nominacje Przemka do dalszej rundy: Reno, Spinache, Tetris, Kałach


Swoją zwrotkę opublikowała również Rosalie., którą nominował Vito Bambino. Natomiast sama artystka dorzuciła do wyzwania kolejnych artystów którymi są Paulina Przybysz, Iamddb., Miły Atz, i Otsochodzi.


Na kanale SBM Label ukazało się też krótkie oświadczenie dotyczące opóźnienia Bedoesa i Białasa.


Zbiórkę znajdziecie tu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.