Ten Typ Mes siedzi na kanapie, Viva Street od Def Jam || #DziejeSie

Ten Typ Mes siedzi na kanapie i nagrywa numer w domowym zaciszu, Frosti wykłada wszystko na stół w nowym cyklu Def Jam Recordings, Bob One i Bas Tajpan z nowym singlem, Qry zapowiada nowy krążek i Szymi Szyms w QueQuality. #DziejeSie


Utwór „Kanapa” to owoc współpracy Mesa, producenta Atutowego i Dj’a Flipa. Nagrany przez Typa w domowym studiu i aranżowany wirtualnie numer – artyści nie spotkali się jeszcze w trzy pary oczu z wiadomych względów – luźno nawiązuje do reguł rządzących rokiem 2020. Swoje skojarzenia dołożył Konrad Wullert, który zabrał piosenkę w świat animacji 3D. „Kanapa” to pandemiczny podarek dla słuchaczy na poprawę nastroju/do rozruszania – nie zapowiada płyty.


„Na stół”, to nowy numer od Frostiego, a jednocześnie pierwsza odsłona serii VIVA STREET, cyklicznych nagrań live ze studia Def Jam Recordings Poland. Za produkcję utworu odpowiada VBS.


Na MaxFloRecTV można już obejrzeć klip do numeru „Aureola” Bob One’a i Bas Tajpana. W numerze, jak i teledysku mu towarzyszącym gościnnie pojawił się skład Hemp Gru. Na www.MaxFloSklep.pl jeszcze tylko tydzień trwa przedsprzedaż albumu „Teraz”, na którym wśród zaproszonych znaleźli się również: Kobik, Polska Wersja i Rahim.

Przy tej płycie staraliśmy się wrócić do uczucia, które towarzyszyło nam, kiedy zaczynaliśmy nagrywać. Podobno jest to nasz „najmroczniejszy” materiał, takie są głosy od naszych znajomych, którzy już go słyszeli. Dla nas jest to jakiś miks wielu różnych nastrojów i klimatów − trochę radości, trochę gorzkich obserwacji, trochę złości. Staraliśmy się też, żeby muzycznie to wszystko „kopało”, miało jakąś swoją energię. Każdy, kto był na naszym koncercie wie, że staramy się w dużej mierze tę energię z siebie wyrzucić i ta muzyka to odzwierciedla − tak swoje wydawnictwo opisują artyści.

Najnowszy singiel Bob One’a i Bas Tajpana zatytułowany jest „Aureola”. To kolejna propozycja duetu zapowiadająca krążek „Teraz”. Gościnne zwrotki do numeru dołożyła ekipa Hemp Gru. Wideoklip również z jej udziałem zrealizowały Grube Filmy i Visual Violence. Za warstwę muzyczną całej płyty odpowiada Bob One.

Album zamówcie ma MaxFloSklep.pl


,,TOKIO HOTEL” to debiutancki album Szymiego Szymsa, który zostanie wydany nakładem QueQuality na przełomie czerwca i lipca bieżacego roku. Tytuł to duża alegoria obrazująca meandry umysłu artysty. Każdy z numerów tworzących krążek to symboliczny pokój, w którym raper w mocno ekshibicjonistyczny sposób opowiada o ostatnich miesiącach swojego życia. Głośno mówi o swoich marzeniach, upadkach i relacjach.

Album zamówicie na QueShop.pl


Qry wrzucił do sieci kolejny numer pochodzący z albumu „Droga Snów”. W utworze gościnnie udzielili się vkie i Trill Pem. Za produkcję odpowiada OUHBOY.


Ryjek Bezimienni wjeżdża z kolejnym singlem promującym album PTBJL pt. ZPSR Gościnnie udzielił się Dudek P56 na bicie niezastąpionego Phono Cozabit. Za klip w całości odpowiedzialni są 032 Produkcje.

Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.