Solar odpalił właśnie #Hot16Challenge2! EP od Deysa || #DziejeSie

Solar odpalił właśnie #Hot16Challenge2! EP od Deysa || #DziejeSie

#DziejeSie mocno! Solar odpalił właśnie #Hot16Challenge2, Deys nagrał mocną EP-kę, Sebastian Fabijański wrzucił kolejny singiel, a Szpaku nagrał nowy klip!


Tak jak zapowiedział na streamie u Maty, Solar odpalił właśnie #Hot16Challenge2! Pierwsze nominacje do nagrania swojej 16-stki dostali Białas, Taco Hemingway, Bedoes i Mata.

Druga edycja #Hot16Challenge ma też charakter charytatywny i ma celu pomoc w walce z panującym koronawirusem.

Solar wraz ze startem drugiej edycji challenge’u, przelał na SiePomaga.pl 16000 złotych! (Tu łacie udostępniony screen)

A pod tym linkiem znajdziecie całą akcję na SiePomaga.pl
https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Witam serdecznie społeczność internetu! Kto by się spodziewał, że tym razem hot16challenge zostanie zainicjowany przez nietoperza z Chin. Mimo tego egzotycznego nalotu, podstawowe zasady się nie zmieniają. Zmieniły się okoliczności, bo tym razem musimy uratować świat. W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna – Beef z koronawirusem #hot16challenge – organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Do udziału w zbiórce chciałbym zachęcić nie tylko nominowanych, ale i wszystkich słuchaczy. Możesz wpłacić pieniądze na zbiórkę którą stworzyłem, ale jeśli wolisz wesprzeć inaczej, żaden problem. Zliczaniem wszystkich wpłat na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie http://hot16challenge.network zajmie się Rap Genius Polska. Wierzę, że zbiorowa obserwacja rosnącej kwoty będzie świetnym mobilizatorem do wpłat, dlatego, jeśli czujesz się z tym okej, chciałbym Cię poprosić o udostępnienie informacji o wysokości przekazanej kwoty. Ostateczny wybór zostawiam Tobie. Byłoby super obserwować jak licznik rośnie, a na końcu zobaczyć nagłówek “Polski Hip-Hop zebrał milion na walkę z koronawirusem”.

Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

https://iv.pl/image/GtAqT8y

Wysokość wpłaty jest dowolna. Problem jest globalny, dlatego drugą innowacją jest wprowadzenie specjalnego, piątego slotu, który przeznaczony jest na zaproszenie zagraniczne. Let’s make it international!


Czwarty singiel promujący nadchodzący album Sebastian Fabijańskiego, popularnego aktora, który odkrywa swoje pierwsze, nieznane wcześniej oblicze muzyka i rapera. Z energetycznym, rytmicznym i wpadającym w ucho utworem „Bezkrólewie” Sebastian nadal nie spuszcza z tonu pierwszego prowokatora sceny hip-hopowej. Teledysk, który powstał do utworu jest dziełem ręki samego artysty – począwszy od scenariusza, na reżyserii kończąc. Zmysłem animatorskim wspiera Maciek Rożek wywodzący się z grupy artystycznej “Sfilmowani”. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Pereł. Miks i mastering to dzieło DJ Haema. 

Album zamówicie na AsfaltShop.pl

Sebastian Fabijański o albumie “Primityw”: „Jestem bezczelny, więc bezczelnie sam sobie nadałem prawo do tego, żeby wreszcie wydać album. „Wreszcie” bo robiłem rapy od 17 roku życia. Ta muzyka to pierwsza miłość, więc to materiał który, powstał z czystej, niczym nieskalanej potrzeby serca. Nie będę nikogo przepraszał, że miałem tyle szczęścia, że poznałem Adama Ostrowskiego, któremu niewątpliwie zawdzięczam, że ukazuje się mój debiutancki krążek. Wielu pewnie ma z tym problem, że w ogóle aktor wziął się za rap, ale na szczęście to nie mój problem, bo ja nie podpisałem umowy na wyłączność z aktorstwem. Z rapem też nie. Kim ja wobec tego jestem, chciałoby się zapytać? Pewnie po prostu „artystą”, ale to chyba zbyt pretensjonalne i nobliwe. Zostańmy przy tym, że jestem człowiekiem uzależnionym od artystycznego ryzyka i tą płytą karmię swój nałóg. Karmię też swoją potrzebę wolności. Co tu dużo gadać, potrzebuję tej muzyki, potrzebuję pisać, potrzebuję stać za mikrofonem, ale pytanie, czy ta muzyka potrzebuje mnie? Pożyjemy, zobaczymy.


Szpaku wrzucił do sieci nowy teledysk promujący album „Dzieci Duchy”.

Album dostępny jest w Empikach, oraz online.


Deys nagrał EP-kę w 7 dni, a dziś, zgodnie z zapowiedzią projekt ujrzał światło dzienne! EP „Spopielacz” zamówicie na http://hashashins.eu