Guova wraca z nowym numerem, nowy Mordor Muzik || #DziejSie

Guova wraca z nowym numerem, nowy Mordor Muzik || #DziejSie

Guova wraca z nowym numerem! W sieci pojawił się luźny joint pt: „(Nie)znajome”! MajkiZioom i Ginger wrzucili nowy numer na Dzień Ziemi, Kuba Knap z nowym teledyskiem promuje „Fundament”, a Wysokilot ryje beret! Te i inne nowości w #DziejeSie!


Guova wraca z nowym numerem i prezentuje efekty 5-dniowej, spontanicznej akcji kilku zajawkowiczów. Od napisania tekstu do premiery teledysku minęło równo 6 dni.

Chciałabym serdecznie podziękować Jankowi Kwapiszowi ze studia Nagrywarka za realizację dźwięku oraz ekspresowy miks i mastering oraz Jankowi Porębie za zrozumienie moich muzycznych potrzeb. Podziękowania należą się również Dawidowi Marszałowi, który wysłał mi wiadomość na Instagramie, a trzy dni później nagrywaliśmy teledysk na dachu świata. Dziękuję także Łukaszowi Urbańskiemu za dopilnowanie, by moja fryzura nawet na silnym wietrze była idealna. Jestem również wdzięczna Mateuszowi Cieślakowi, który dbał o logistykę i o nas, żebyśmy nie pospadali z dachu i Kindze Winiarskiej za to, że nas na ten dach wpuściła.

Kawałek „(Nie)znajome” nie zwiastuje żadnego większego projektu. Ot, luźny joint na umilenie kwarantanny.


Kuba Knap nie zwalnia tempa przy promocji nowych krążków i wrzuca do sieci nowy teledysk promujący album „Kuchnia Polska/Fundament”, który możecie zamówić na WCK47.com

„Hmmm. Nie wiem co mógłbym dodać. Ogólnie na „Fundamencie” żegnam się z melanżowymi przekminkami. W tym numerze jest chyba taka iskierka nadziei, że pośród najgorszego gówna trochę miłości można jednak znaleźć. Dedykuję każdej takiej ferajnie jak nasza!”.


Wysokilot wrzucili do sieci kolejny teledysk promujący album “A potem zobaczymy”. Sample do numeru, oraz inspiracja pochodzą z utworu The Cranberries – Zombie.

Album zamówicie pisząc na apotemzobaczymy@gmail.com


Dzisiaj Światowy Dzień Ziemi naszej matki natury o której tak często zapominamy. Słuchajcie to jest bardzo ważne żebyście wszyscy teraz obejrzeli ten filmik, zapoznali się z tematyką i podali to dalej. Musimy ludzi uświadmiać, bo to co się dzieje teraz na świecie to jest szok. 5g, ekologia, lgbt, płoną lasy płonie noter dam. Zastanówcie się. Polecam pomyśleć, ale to w tych czasach jest rzadkość więc wszyscy myślący razem z nami!!! Musicie teraz kliknać lajk, subksrypcje oraz dzwoneczek. Musicie opowiadać dalej o tym przekazie, chociaż wam nie będa chcieli wierzyc!!!! Moze cie ktos nazwie wariatem, na poczatku ale nie mozna sie poddac. Prawda musi wyjsc i na jaw i to ze ludzie juz wiedza od dawna co sie stalo w wolrd tre centerr to jest znany fakt!!!! Obudźcie się ludzie!!! Bo sie dajecie manipulować!!!! Zakazali wejśc do lasu i co??? Matka Ziemia płacze!!! Nikt sie nie sprzeciwił!!! Naprawdę trzeba myśleć w tych czasahc. Można napisać do nas na priv polecamy dobre stronki do czytania. I żeby nie było w komentarzach hejtu!!!! Jak nie wiesz jeden z drugim to polecam poczytac.


Qry prezentuje „Mapy”. Singiel zapowiada album „Droga Snów”. Za produkcję utworu odpowiada MØJI.


,,untitled” to seria kompilacji stworzona przez wytwórnię QueQuality i zaproszonych indywidualnie z tej okazji gości spoza labelu. Koncept „untitled01” polegał na oddaniu wolnej ręki zaproszonym artystom w kwestii doboru muzyki i tematów. Głównym celem wytwórni w stworzeniu tego albumu było zestawienie ze sobą na jednym krążku kilkunastu wyrazistych twórców i nie stawianiu im żadnych barier.